PDA

View Full Version : یک مشکل بزرگ با پایگاه داده تو xp

سعید قدیری مقدم
سه شنبه 05 اسفند 1382, 21:20 عصر
من برنامه ای نوشتم که توش از پایگاه داده استفاده کردم. حالا اون رو وقتی با خود ویژوال بیسیک بصورت setup در میارم تو ویندوز xp همین که می خوام setup.exe رو اجرا کنم میاد میگه فایل های سیستم باید update بشه و بعد میگه باید ریست بشه سیستم اما دفعه بعد که دوباره setup.exe رو میزنم باز هم همین رو میگه واسه خاطر همین من برنامه خودم رو با Installer VISE به صورت setup در آوردم اما نمیدونم چه فایل هایی رو باید همراه با برنامم بزرام که پایگاه داده رو نصب کنه.
اول فکر کردم اگه فایل MDAC_TYP رو که تو بیسیک هست رو سیستم نضب کنم مشکلم حل میشه اما متاسفانه مشکلم حل نشد.
اگه میشه به من بگید چه فایلی رو باید رو سیستم داشته باشم تا پایگاه داده من کار کنه؟
از همتون ممنونم

سعید قدیری مقدم
چهارشنبه 06 اسفند 1382, 10:16 صبح
کسی نیست به داد من برسه من برای حل این مشکل زمان زیادی ندارم :(

Vahab
چهارشنبه 06 اسفند 1382, 11:44 صبح
سلام

وقتی سیستم تقاضای ریست میکنه آیا Yes رو میزنید؟

Farhad.B.S
چهارشنبه 06 اسفند 1382, 11:46 صبح
برنامه های ستاپ ساز مثل InstallShield معمولا یه ویزارد برای ایمپورت کردن نیاز مندی های برنامه شما رو دارند.
شما تو این ویزارد میتونید فایلی رو که ستاپ ساز خود ویژوال استادیو تهیه کرده رو به عنوان فایل نیاز مندی ها به دست این ویزارد بدید و بعد خود ویزارد کلیه فایل های لازم رو به پکیج مورد نظر اضافه خواهد کرد.

کلا فایل های مورد نیاز برای یه برنامه نوشته شده تو ویژوال بیسیک که دیتابیسش هم اکسس باشه اینهاست :
MSVBVM60.dll ، اکتیویسکس های مورد استاده از جمله ADO یا DAO و ... ، VB5DB.dll

سعید قدیری مقدم
چهارشنبه 06 اسفند 1382, 16:07 عصر
آقا وهاب yes میزنم ریست میشه ولی دوباره میگه ریست کن باز yes می زنم ریست میشه و باز دوباره می گه ریست کن همون قسمت اول نصب رو میگم اونحا که تو یک کارد کوچیک چند تا فایل رو نصب میکنه تا بعدش برنامه نصب اصلی فعال بشه

آقا فرهاد لطفا اگه راهنمایی کنید و بگین من دقیقا کدوم فایل ها رو باید داشته باشم تا ژایگاه داده من کار کنه ممنون میشم