PDA

View Full Version : درباره تالار اخبار و تازه ها

www2006
پنج شنبه 05 بهمن 1385, 20:20 عصر
با عرض سلام خدمت تیم مدیریت

از آنجایی که سایت برنامه نویس (با استناد به Logo سایت) یک سایت تخصصی در زمینه ی کامپیوتر و برنامه نویسی میباشد انتظار میرود اخبار این سایت یک سروگردن بالاتر از اخبار کامپیوتر سایتهای دولتی ویا روزنامه ها و غیره باشد .. ولی این روزها در قسمت اخبار همه جور اخبار ( اعم از کامپیوتری و موبایلی و SmS و هک و .. !) دیده میشود که تنها تاثیر آن بی کیفیت شدن مطالب این تالار میباشد .( البته در این میان مطالب مفید هم میتوان استخراج کرد .. پس منظور من تمام پستها نیست . )

بنده به عنوان یکی کاربرانی که به این سایت به عنوان محلی برای ارتقای دانش علمی (و کسب اخباری که در هر جا مطرح نمیشوند) مینگرند ، انتظار سختگیری بیشتر در این مورد (دستچین کردن مطالب ارسالی کاربران) را از جانب مدیران سایت دارم.
(کیفیت اخبار مهمتر است از کمیت آنها )

امیدوارم تاثیر انتقاد بنده در بالابردن سطح کیفی مطالب باشد تا عاملی برای رنجش خاطر دوستان.

با تشکر ..

oxygenws
پنج شنبه 05 بهمن 1385, 20:29 عصر
ممنون... اگر انتقاد شما به عملی از طرف شما تبدیل بشه، سطح علمی بالاتر خواهد رفت :)

www2006
پنج شنبه 05 بهمن 1385, 21:43 عصر
ممنون... اگر انتقاد شما به عملی از طرف شما تبدیل بشه، سطح علمی بالاتر خواهد رفت :)
حتما ...
من (هم مثل بقیه اعضا) سعی میکنم اگه مطلب جدید و بدرد بخوری به چشمم خورد حتما عنوان کنم ..