PDA

View Full Version : HandleReconcileError

Mohammadi_F
جمعه 06 بهمن 1385, 08:54 صبح
The following code shows an OnReconcileError event handler that uses the reconcile error dialog from the RecError unit which ships in the object repository directory. (To use this dialog, add RecError to your uses clause.)
procedure TForm1.ClientDataSetReconcileError(DataSet: TCustomClientDataSet; E: EReconcileError; UpdateKind: TUpdateKind; var Action TReconcileAction);
begin
Action := HandleReconcileError(DataSet, UpdateKind, E);
end;

متن بالا یکی از مثالهای راهنمای دلفی برای رویداد ReconcileErrorمربوط به ClientDataSet است.
تابع HandleReconcileError که در این مثال استفاده شده نیاز به یونیتRecError داره که باید به قسمت Use فرم اضافه بشه ولی با اضافه کردن اون دلفی پیام خطایی مبنی بر نبودن فایل dcu مربوط به این یونیت رو می ده .
تو یه کتاب هم خوندم که باید فرم مربوط به تابع فوق رو از قسمت File/New/Others به برنامه اضافه کنم ولی هر چه گشتم هیچی پیدا نکردم.
من با دلفی 6 کار می کنم.
ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه.

Mohammadi_F
سه شنبه 10 بهمن 1385, 21:01 عصر
هیچ کدوم از اساتید جواب مشکل من رو نمی دونه؟
شما خطاهایی که از طرف سرور بر می گرده رو چه جوری مدیریت می کنید؟

vcldeveloper
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 03:05 صبح
باید یه فرم Reconcile Error به پروژه اضافه بکنید و یونیت اون رو در قسمت uses یونیتی که توش رویداد OnReconcileError نوشته شده اضافه کنید.
Reconcile Error Dialog در دلفی 7 در File->New->Dialogs قرار داره.

Mohammadi_F
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 01:54 صبح
من از دلفی 6 استفاده می کنم .
همین کار رو کرد م ولی وقتی یونیت RecError رو در قسمت یوزس اضافه می کنم پیام خطایی مبنی بر پیدا نکردن فایل .dcu مربوط به این یونیت رو می ده .

Mohammadi_F
جمعه 13 بهمن 1385, 08:07 صبح
با تشکر از همگی من جوابم رو گرفتم .
یک برنامه نمونه در سمپلهای دلفی است که از این فرم دیالوگ استفاده کرده به این آدرس
/program files/borland/delphi/demos/ado/adotest
بطور کامل این مطلب رو توضیح داده.
باز هم از همگی ممنون