PDA

View Full Version : مسابقه برنامه‌نویسی و نرم‌افزار به مناسبت دهه فجر برگزار می‌شود

Hamid Heidarnia
دوشنبه 09 بهمن 1385, 09:29 صبح
فرهنگسرای فناوری اطلاعات وابسته به شهرداری تهران به مناسبت دهه فجر، اقدام به برگزاری مسابقه برنامه‌نویسی و نرم افزار کرده است.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران، از ایرنا، مدیر روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات گفت: این مسابقات با موضوع‌های "سایت اطلاع‌رسانی"، "سایت شخصی یک استاد دانشگاه"، "پرتال یک دانشگاه"، "پیاده‌سازی یک فروشگاه اینترنتی" برگزار خواهد شد.

"فرزانه غفاری" افزود: "پیاده‌سازی خرید و فروش سیم کارت تلفن" و "پیاده‌سازی یک رستوران مدرن"، تالار گفتگوی اینترنتی"، "سیستم مدیریت محتوا"، "سیستم کلینیک پزشکی"، "سایت فدراسیون فوتبال" از دیگر محورهای این مسابقه به شمار می‌رود.

وی ادامه داد": علاقه‌مندان از امروز ‪ ۸‬بهمن ماه تا ‪ ۲۰‬همین ماه برای ارسال برنامه و نرم افزار خود مهلت دارند که البته این مهلت قابل تمدید است.

به گفته وی، این مسابقات در سطح دانشجویی و دانش‌آموزی برگزار می‌شود و تعداد افراد برای تشکیل هر گروه نرم‌افزاری حداکثر ‪ ۴‬نفر است.

غفاری افزود: به نفرات اول تا سوم هر گروه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با شماره تلفن‌های ‪ ۶۶۹۰۲۱۳۶‬و ‪ ۶۶۹۰۲۱۳۴‬تماس بگیرند.

M-Gheibi
دوشنبه 09 بهمن 1385, 10:13 صبح
وقتی تیتر خبر رو خوندم حدس می‌زدم که موضوعات مسابقه احتمالاً مربوط به مناسبت یاد شده هستند . ولی حالا که تا آخر خبر رو خوندم فکر می‌کنم این موضوعات لیستی از پروژه‌هایی هست که یه شرکت ( پشت صحنه ) باید انجامش بده و خواسته در این امر از دانش‌آموزان و دانش‌جویان آماده‌ی خدمت هم کمک بگیره ( امری خیرخواهانه ) !! به این ترتیب هم شرکت راضیه ، هم مشتری و هم شرکت کنندگان در مسابقه که جوایز نفیسی ! دریافت خواهند کرد .

ali_kolahdoozan
دوشنبه 09 بهمن 1385, 10:22 صبح
زدی به هدف . اینطوری یه عالم برنامه میاد دستشون از بینش یکی رو بر مدارن در هر زمینه . نهایتش یک سکه هم می دن به برنده . زیاده زیادش دیگه یک لپ تاپ سلرون هم که بدن یا حتی بالاتر بازم برد با اونهاست که برنامه های مفتی اومده دستشون

greenway
دوشنبه 09 بهمن 1385, 11:59 صبح
برنامه های مبتدی برای آدمهای مبتدی خوبه . این راه عاقبتش معلومه . زیاد این چیزها رو جدی نگیرید. نه به اون بودجه ای که برای "رانندگی در تهران" در نظر گرفته شد و نه به این بودجه ای که برای این پروژه های دانشجویی و دانش آموزی در نظر گرفته شده . پروژه های نتیجه هر دو تاش رو هم میشه در یک کلمه خلاصه کرد : افتضاح

someCoder
دوشنبه 09 بهمن 1385, 12:01 عصر
منو باش که از تیتر یاد ACM/ICPC افتادم!

بمب منطقی
دوشنبه 09 بهمن 1385, 20:17 عصر
اول با شوق و ذوق شروع کرده بودم به خوندن مطلب ولی وقتی به موضوعات مسابقه که رسیدم یه لحظه شک کردم که نکنه تاپیک رو اشتباهی کلیک کردم و این تاپیک مربوط به جذب برنامه نویس برای نوشتن چند تا پروژه دولتی و غیر دولتی هستش.
اینا فکر کردن مردم بلا نسبت خر تشریف دارن!

saeedIRHA
دوشنبه 09 بهمن 1385, 20:57 عصر
سلام،
به نظر من کسی که وقت داره هیچ اشکالی نداره این کارو بکنه،
و در نهایت به خودش و مملکتش کمک کرده،
همه چیز هم نمیدونه مادیات باشه!!

Mahyaa
دوشنبه 09 بهمن 1385, 22:16 عصر
همه چیز هم نمیدونه مادیات باشه!!

مساله سو استفاده است!!!!!! البته به نظر اینطوری میاد .
من میخوام بهشون زنگ بزنم و جریان رو بپرسم. (بی کاری هم بد دردیه هااااااا ! ) . شاید شرایط خاصی داشته باشه که بشه گفت ما داریم اشتباه میکنیم . :)

zerobit-ltd
سه شنبه 10 بهمن 1385, 09:47 صبح
ضمن عرض پوزش از جامعه محترم و زحمت کش دانش آموزان و دانشجویان که همیشه تو یه همچین مثلا مسابقات و جشنواره هایی سنگ تموم می ذارنو آخرش طرح یا کاراشون پیچونده میشه به اسم یه بابای دیگه:
خیلی بده که همه فهمیدن غیر از محصل جماعت، نمیشه سر کس دیگه ای رو شیره مالید.
اومدیمو تو این به اصطلاح مسابقه شرکت کردیمو بعد به زعم آقایون یا خانوما برنده نشدیم. بعد چند وقت می بینیم که یا از کل کار ما یا از بخشیش استفاده کردن. بعدش دست یه محصل به کجا بنده که بخواد حقشو بگیره؟

benighted.boy
سه شنبه 10 بهمن 1385, 16:39 عصر
خداییش من موندم اینا با خودشون چی فکر کردن؟
دوروسته قشر دانشجو تجربه نداره ولی دلیل نمی شه که عقل نداشته باشه .
بابا می خواین برنامه مفت صاحب شین خوب بهتر نیست تیترو عوض کنین و بگین نیاز به کمکه رایگان به پروژه های عقب مونده یا حالا هرچیز دیگه؟
لااقل اینطوری شرفش بیشتره.اسمشم کلا برداری نیست