PDA

View Full Version : تنظیمات پرینت

negar_software
دوشنبه 09 بهمن 1385, 18:42 عصر
سلام

ایا میشه اندازه برگه چاپی را توسط دستورات php کنترل کرد ، مثلا چاپ یک فرم php در قطع وزیری.

مرسی

oxygenws
سه شنبه 10 بهمن 1385, 01:59 صبح
PHP زبانی است که خروجی های مختلفی داره... شما اگر بتونی HTML ای بسازی که این شرایط رو داشته باشه، پس PHP هم می تونه!!!!
به نظر من باید PHP ات خروجی PDF بده :)

moohssenn
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 20:58 عصر
همان طور که آقا امید گفتن شما باید برای خروجی از Html استفاده کنید . یه راهی که شاید به درد شما بخوره ( خودم از این روش استفاده کردم و تا حالا مشکلی نداشتم ) به این صورت است که یک table با مشخصات زیر برای دور برگه چاپیتان تعریف کنید :

<Table align=center border=0 width=650 border=0 bordercolor=black cellspacing=0 height=970 style='page-break-after:always;color:black;' id=Table_border >

و بقیه اطلاعاتی که باید در یک صفحه چاپ شود را در داخل آن table بنویسید .
البته حتما در هنگام قرار دادن بقیه موارد دقت کنید که مطالب شما از حدود همین جدول بیشتر نشود .
بعد در پایان برگه چاپیتان این table را ببندید .
با این روش برگه شما در یک صفحه A4 ظاهر میشود .
همان طور که در این کد مشاهده مینمائید با استفاده از کد

page-break-after:always

باعث میشوید که برگه در محلی که table خود را بسته اید به صفحه بعدی برای چاپ منتقل شود و با فراخوانی چند باره این قطعه کد شما میتوانید صفحات متعددی را برای چاپ ارسال نمائید

negar_software
جمعه 13 بهمن 1385, 16:54 عصر
PHP
به نظر من باید PHP ات خروجی PDF بده :)

میشه در باره خروجی PDF با php بیشتر توضیح بدی.
متشکرم

moohssenn
جمعه 13 بهمن 1385, 17:06 عصر
http://ir.php.net/results.php?q=pdf&p=manual&l=en

mr-shahin
دوشنبه 23 بهمن 1385, 16:44 عصر
سلام .
کلک جدول جالب بود .. ممنون .
ولی این قسمت کار نکرد .

page-break-after:always

باعث میشوید که برگه در محلی که table خود را بسته اید به صفحه بعدی برای چاپ منتقل شود و با فراخوانی چند باره این قطعه کد شما میتوانید صفحات متعددی را برای چاپ ارسال نمائید

جدول من بسته نشد و همینجوری رفت صفحه بعدی !

moohssenn
سه شنبه 24 بهمن 1385, 00:00 صبح
دقیقا متوجه بسته شدن جدول نشدم اما منظورم در برگه ای است که به پرینتر ارسال میشود در آنجا ایم اتفاق میافتد
اگه غیر از این است دقیق تر توضیح بدهید