PDA

View Full Version : انتقال داده از فایل به دیتابیس

farnaz2003
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 10:37 صبح
من داده هایی در فایل دارم که می خواهم آن ها را به دیتابیس منتقل کنم که بیش از یک میلیارد رکورد میشه.هدفم از انتقال به دیتابیس ایندکس کردن آنهاست.
من با sql server کار می کنم و هیچی از اوراکل نمی دونم .بعد از کمی تحقیق دوستان به من گفتند که sql ماکزیمم یک میلیارد رکورد می گیره و باید از اوراکل استفاده کنی .حالا من
می خوام بدونم که آیا این کار شدنی است و اگر بله چقدر زمان می بره(انتقال از فایل به دیتابیس) و بعد از انتقال و ایندکس شدن چطور قابل برگشت به فایل است؟
ممنون.

hmm
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 10:52 صبح
بعد از کمی تحقیق دوستان به من گفتند که sql ماکزیمم یک میلیارد رکورد می گیرهاین گفته اشتباهه بیش از یک میلیارد هم میتونه ذخیره کنه البته به شرط وجود سخت افزار مناسب

ولی بهرحال اینکار با اوراکل هم امکانپذیره و میتونید از ابزار های مختلف استفاده کنید

farnaz2003
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 13:44 عصر
می تونید بگید تا چقدر مثلا 2 میلیارد رکورد را sql پاسخگو است؟

AminSobati
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 18:29 عصر
تا 67 میلیارد رکورد رو تحت SQL Server سراغ دارم، مال شما بیشتر از اینه؟! البته این رو هم در نظر داشته باشید که هر که بامش بیش برفش بیشتر.
طبیعتا سخت افزار شما هم باید پاسخگوی این حجم اطلاعات (و احیانا کاربرهای زیاد) باشه.

aidin300
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 20:23 عصر
سلام
برای انتقال اطلاعات از فایل به اوراکل ابزار PLSQL Developer این کار رو انجام می ده
می تونی از سایت http://www.allroundautomations.com برنامه رو Download کنی

babila
چهارشنبه 20 تیر 1386, 16:27 عصر
میتونی از SQL*LOADER هم استفاده کنی خیلی سریعتره.

فرزانه2000
یک شنبه 04 شهریور 1386, 19:39 عصر
میخواستم بدونم plsql چیه؟

aidin300
یک شنبه 04 شهریور 1386, 22:36 عصر
سرنام Procedural Language/Structured Query Language و خصوصیات زبان های برنامه سازی رویه ای رو به SQL اضافه کرده و خیلی هم شبیه زبان برنامه نویسی ADA هست (بهتر بود این سوال رو توی یک تاپیک جدامطرح می کردی)