PDA

View Full Version : ASP1 یا ASP2

rezaei manesh
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 08:58 صبح
سلام
من باید یک کار جدید رو شروع کنم که دارای شرایط زیر هست اما موندم با 2003 بنویسم یا 2005
1.یک پروژه اتوماسیون با 2003 وجود داره که باید برنامه من به اون لینک بشه و لینک به صفحه های اون داشته باشه و ...(یک جورایی مکمل اون هست)
2. هر دو پروژه قرار تویه یه سرور پرحجم یک سازمان نصب بشه
3. بانک هردو SQL2003
4. شرکتی که قرار برای اون بنویسم ترس از این داره که با نصب فریم ورک2 سرور بخوابه و...
5. من تمایل دارم با 2005 بنویسم خود شرکت هم دوست داره که با 2005 نوشته بشه اما نمی خواد ریسک کنه
خوب با این شرایط شما کدوم رو انتخاب می کردید؟
یه سوال نصب فریم ورک 1 و 2 اختلالی در کار هم ایجاد نمی کنه ؟
لطفا راهنماییم کنید

سار
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:12 صبح
مشکلی پیش نمیاد. در IIS برای هر سایت میتوانید ورژن ASP مورد استفاده اون سایت رو جدا از دیگر سایتها مشخص کنی. تو IIS از سایتت پراپرتی بگیر و به تب ASP.Net برو و ورژن رو Set کن.

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:17 صبح
این کار رو ما قبلا کردیم مشگلی نیست . فقط اگر وب است زیاد به فکر onvert پروژه قبلی در 2003 به 2005 نباش .

rezaei manesh
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:50 صبح
نه بحث تبدیل نداریم چون اون پروژه رو ما نداریم یه پروژه جدید که فقط باید از اطلاعات یه پروژه دیگه استفاده کنه و به صفحات اون لینک بشه همین
اگه مشکلی نباشه خیلی عالی می شه من خیلی دوست دارم با 2005 باشه حالا شنبه جلسه دارم سعی می کنم متقایدشون کنم

فقط مشکل من که منو به شک انداخته بود این بود که من یه پروژه با asp.net1نئشتم و بعد asp.net2 و فریم ورکشو نصب کردم اما بعد نصب دیگه پروژه قبلیم از تو بروزر اجرا نمی شد و پیغام سکوریتی می داد که همین سات هم مطرح کردم که نتونستم جواب بگیرم البته به نوع طراحی سایتم بستگی داشت
از هر دو شما ممنونم

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:59 صبح
برای asp.net 1,1 خیلی باید به iis ور بری ولی 2005 نه . احتمالا قاطی کردن پروژه قبلی شما هم مربوط به iis است