PDA

View Full Version : تنظیم web.config پروژه با sqlserver

eshaghi
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 09:48 صبح
با عرض سلام
من یک پروژه با sqlserver نوشته ام و وقتی که آنرا در روی هاست قرار می دهم خطاهای به من میدهد که در مورد webconfig است من از روری کتاب asp.net جعفر نژاد آنرا تنظیم می کنم ولی باز هم خطا می دهد .من بار اول هست که یک پروژه در هاست قرار می دهم اگر می شود دوستان مراحل رفع این خطاها را به طور مختصر توضیح دهند یا یک فایل web.config نمونه را نشان دهند.
با تشکر

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 09:57 صبح
احتمالا چیزی که شما میبینی ایراد در weconfig نیست داره میگه طوری اون رو تنظیم کن که ایراد هات هم مدیریت بشه یعنی یا نمایش داده بشه یا بره توی یک صفحه که خودت تنظیم کردی موقع بروز ایراد . مشگل از جای دیگس . بیین اصلا بانکهات درست روی سرور سوار شده

سار
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:09 صبح
بالایی حق داره ولی اگه Error رو هم می گفتی خیلی کمک بود.

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:10 صبح
مشگل اینه که الان ایشون ایراد رو نمی بینه

سار
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:16 صبح
مگه میشه!!!
پس </"customErrors mode="RemoteOnly > رو Off کنه که بشه دید Error از کجاست.

arshia_
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:19 صبح
توی weconfig خط مربوط به truce enable رو پیدا کن و مقدار اونو از false به true تبدیل کن
در ضمن مقدار debug هم true باشهحالا می تونی خطا رو ببینی
یادت باشه وقتی مشکلت حل شد قبل از آپلود روی سرور حتما مقادیر اونو به حالت درست برگردونی

Neda_Bagheri
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:28 صبح
سلام دوستان عزیز
من هم همین مشکل را دارم و اولین بار هست که سایتم را آپلود می کنم از web.config ایراد می گیرد خطای من این است :
<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>
راستی من در کامپیوتری آپلود می کنم که net. ندارد مشکل من چیست ؟ آیا به اینکه net. ندارم مربوط است؟

سار
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 11:33 صبح
100% شک نکن که مربوط هست.
بدون Dot Net سایت ران نمیشه. اول نصبش کن و بعد سایت رو ران کن.

samanes
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 14:41 عصر
من هم اولین بار که سایتم رو upload کردم با این خطا روبرو شدم. اما مال من ایراد از host بود چون Net 2. رو support نمی کرد و فقط با 1.1 کار میکرد وقتی سرویسشو برام فعال کردن مشکلم حل شد. البته بعید می دونم مشکل شما از host باشه...

eshaghi
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 15:22 عصر
با تشکر از جوابهای شما
در موقع اجرا خطای runtime error را می دهد در ضمن من یک back up از بانک sqlserver را مستقیم در هاست همانند تمام فرمها کپی کرده ام شاید مشکل از اینجا باشد اگر راهی دیگر وجود دارد بگویید.
با تشکر

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 15:31 عصر
فقط کپی کردی ؟‌ یه عالم کار داره . connection string رو چی دادی ؟ باید دیتا بیست رو به سرور attach کنی . کپی خالی که فایده نداره

eshaghi
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 15:50 عصر
در برنامه connectionstring را به صورت زیر دادم
sqlcon1 = New SqlConnection("database=shoot; server=localhost;user id=sa;password=;")
اما من از طریق کنترل پنل هاست فقط در آن توانستم یک بانک بسازم کهuser ir="saa" password="" می باشد و نتوانستم بانکی را که در کامپیوتر خودم است به هاست منتقل کنم.
با تشکر

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 15:55 عصر
sa برای وب نزار . ببین روش هاستت برای اتصال db چی است بر اساس اون عمل کن کپی خالی کافی نیست

eshaghi
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 16:07 عصر
در رشته اتصال در برنامه ui=saa قرار دادم اما باز جواب نداد درضمن من از هاست ایران استفاده می کنم و نمی دانم چگونه باید از اتصال استفاده کرد