PDA

View Full Version : سایت اموزش اسمبلی به زبان فارسی داریم ؟؟

HEYDAR
پنج شنبه 12 بهمن 1385, 23:05 عصر
آموزش برنامه نویسی به زبان اسمبلی را از کدام سایت باید جستجو کنم ایا سایتی با این عنوان وجود دارد البته به زبان فارسی:متفکر:

Asad.Safari
جمعه 13 بهمن 1385, 00:01 صبح
اول ببین انگلیسش وجود داره که فارسیشم وجود داشته باشه ؟؟!!!

موفق باشید

someCoder
جمعه 13 بهمن 1385, 00:07 صبح
فکر کنم دنبال یه همچین چیزی باشی: http://forum.p30world.com/showthread.php?t=5492

ضمنا یه زمانی آقای نصیری آموزش فارسی توی همین فروم گذاشته بود. بگرد، پیدا میکنی.

اما نجربه من اینه که برای آموزش خودت شروع کن از روی یه کتاب خوب. راه که افتادی، سوالاتت رو از بقیه بپرس. از اول دنبال این چیزا نباشی فکر کنم بهتر جواب بگیری.

Asad.Safari
جمعه 13 بهمن 1385, 00:19 صبح
آموزش های آقا وحید نصیری در مورد اسمبلی ویندوز بود که میتونی از اینجا
دانلودش کنی :
http://sunboy455.persiangig.com/Ebook/ASM32/

موفق باشید

netspc
جمعه 13 بهمن 1385, 13:04 عصر
بهترین مرجعی که روی اینترنت میتونی ازش اسمبلی رو یاد بگیری بنظرم آموزشهای Icezillion هست متاسفانه لینکش رو خاطرم نیست میتونی از دوستانی که آشنا هستن بپرسی فکر کنمoverfollow داشته باشه

ولی اگر میخوای کلاً بدونی که چرا اصولاً اسمبلی اینقدر مهمه اول باید ساختار کامپیوتر رو بشناسی در این مورد باید یه کتاب 8086 computer organization پیدا کنی. بعد که فهمیدی قضیه از چه قراره به نظر من برای شروع کتاب
Assembly Language Step-by-step: Programming with DOS and Linux
خوبه بعدش که این کتاب رو خوندی باید بری سراغ این دوتا کتاب
1-assembly language master class
2- Revolutionary Guide to Assembly Language
اما چون به احتمال 99.9% این دوتا کتاب گیرت نمیاد مجبوری بری سراغ این کتابهایی که میگم:
-Professional Assembly Language (Programmer to Programmer)
-Zen of Assembly Language: Knowledge (Scott Foresman Assembly Language Programming Series)
-
The Art of Assembly Language

البته همه این 3کتابها ، کتابهای خوبی هستند ولی میدونی مثل چی میمونه؟
مثل اینه که تو بخوای یه راهی رو مستقیم و سریع بری ولی کلید نداشته باشی مجبوری از پیچ و خم رد بشی.
راستی اگر کسی اون دوتا کتاب رو گیر آورد خبرم کنه به هر قیمتی هست میخوام
من اینجا تو هند هم اون 2تا رو گیر نیاوردم

mr_esmaily
پنج شنبه 19 بهمن 1385, 12:45 عصر
سلام

...راستی اگر کسی اون دوتا کتاب رو گیر آورد خبرم کنه به هر قیمتی هست میخوام
من اینجا تو هند هم اون 2تا رو گیر نیاوردم

میتونی با مراجعه به این دو آدرس درخواست خرید بدی :

http://www.iranbin.com/EnBookSearchResults.aspx?page=1&power=&Author=&Title=&Subject=&ISBN=&Publisher=&Criteria=Assembly+Language+Master+Class&BrowseNode=&sortstring=relevancerank

http://www.iranbin.com/BookSearchResults.aspx?type=4&page=1&criteria=Revolutionary+Guide+to+Assembly+Language+

درضمن یک سوال , من دنبال کتاب Assembly Language Step-by-step: Programming with DOS and Linux هستم و از طریق همین سایتی که بالا نوشتم برام تهیه میکنن منتها حدود هفتاد درصد قیمت هزینه ی پست میشه , میخواستم بدونم امکان تهیه کتاب از هند هست ؟ قیمتش چقدر درمیاد و در کل بصرفه هست یا خیر ( اگه یک کتاب بود قیمتش برام مهم نبود ولی چون کار به همین یکی ختم نمیشه دنباله راه بصرفه تری برای تهیه کتاب هستم )

با تشکر قبلی.
موفق باشی.

netspc
پنج شنبه 19 بهمن 1385, 13:20 عصر
سلام
دوست عزیز کتابی که گفتی میخوای رو برات آپلود میکنم و بهت آدرس دریافت رو میدم.
راستیش من به ایران بین اعتماد ندارم.
در مورد تهیه کتاب از هند هم میشه . سعی میکنم قیمت ارسال و قیمت کتاب رو دربیارم و بهتون اعلام کنم.

mr_esmaily
پنج شنبه 19 بهمن 1385, 13:36 عصر
سلام

سلام
دوست عزیز کتابی که گفتی میخوای رو برات آپلود میکنم و بهت آدرس دریافت رو میدم.
راستیش من به ایران بین اعتماد ندارم.
در مورد تهیه کتاب از هند هم میشه . سعی میکنم قیمت ارسال و قیمت کتاب رو دربیارم و بهتون اعلام کنم.

عزیز , من ایبوکش رو دارم , ولی نمره ی چشمم نگرانم میکنه , بهمین دلیل ترجیح میدم که اگه امکانش باشه کتاب رو تهیه کنم و کمتر به مانیتور خیره بشم ( از بابت لطفی هم که دارید ممنونم )
در مورده ایران بین هم چیزه زیادی نمیدونم , فقط چیزی که توجهم رو جلب کرد اینه که نمایندگی انتشارات وایلی ( خودش که اینطور میگفت ) تو تهران برام این کتاب رو با 92 دلار میاورد ولی ایران بین شصت و یک تومن .

در مورده قیمت کتاب و هزینه ارسالش از هند , واقعاً لطف میکنید , منتظر نتیجه نهاییش هستم .

Best Programmer
چهارشنبه 25 بهمن 1385, 14:15 عصر
در مورده قیمت کتاب و هزینه ارسالش از هند , واقعاً لطف میکنید , منتظر نتیجه نهاییش هستم .

آقا منم شدید نیازمند خرید کتابم و این ebook خسته می کنه آدم :عصبانی++: .
اگر میشه بگید من یه لیست طولانی کتاب می خوام .