PDA

View Full Version : چگونگی ریختن مقدار یک متغیر از java script به asp.net using C sharp

peymannaji
یک شنبه 15 بهمن 1385, 21:06 عصر
سلام دوستان عزیز
من مقدار یک تابع را که با جاوا اسکریپت نوشته شده بود به داخل یک متغییر ریختم . حالا اگر اون رو بخوام در یکی از کنترل های asp.net مانند TextBox بریزم چکار باید انجام بدم ؟

با سپاس فراوان ...

shahroozj
دوشنبه 16 بهمن 1385, 13:02 عصر
textbox.value = "your value"

peymannaji
دوشنبه 16 بهمن 1385, 18:50 عصر
سلام دوست عزیز
کاری که گفتید رو من امتحان کرده بودم . به ترتیب کارهای زیر رو انجام دادم .

تابع جاوا اسکریبت رو در قسمت HTML کپی کردم ...
سپس اومدم به محیط Design و یک کنترل تکست باکس از نوع کنترلهای Html بروی صفحه قرار دادم و Run at serveresho فعال کردم ...
بعدشم اومدم روی صفحه 2 بار کلیک کردم و وارد رویداد Page_Load شدم و کدی که گفتید را نوشتم ...
اما موقعی که F5 رو میزنم همش ارور میده . و گیر میده به نام متغییر . و میگه :
The name 'a' does not exist in the class or name space ...

اگه ممکن هست راهنمائیم کنید ممنون ...

peymannaji
سه شنبه 17 بهمن 1385, 22:39 عصر
سلام . لطفا" کسی کمک کنه . کم مونده اشکم دربیاد ...

brida_kh
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 08:37 صبح
دوست عزیز فکر میکنم که شما اصلا متغیر رو تعریف نکردید.

peymannaji
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 09:28 صبح
دوست عزیز فکر میکنم که شما اصلا متغیر رو تعریف نکردید.

سلام دوست عزیز .
بینید من تو قسمت html صفحه Asp آمدم متغیر رو تعرف کردم حتی با دستور document.write() مقدار متغیر رو هم چاپ کردم . اما نمیدونم چرا نمیشه که تو قسمت کد نویسی به اون دست پیدا کرد...

اَرژنگ
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 09:40 صبح
سلام دوست عزیز .
بینید من تو قسمت html صفحه Asp آمدم متغیر رو تعرف کردم حتی با دستور document.write() مقدار متغیر رو هم چاپ کردم . اما نمیدونم چرا نمیشه که تو قسمت کد نویسی به اون دست پیدا کرد...
بیزحمت یک صفحه کد را زیپ کنید بفرستید.

peymannaji
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 20:02 عصر
سلام دوست عزیز . از لطف شما ممنون هستم . من فایل پروژه + صفحه رو در یک فایل زیپ قرار دادم . فقط می خوام مقدار اون تابع جاوا اسکریپت در یک کنترل تکست باکس یا لیبل نمایش داده بشه البته تو پروژه جاشو مشخص کردم ... یک دنیا سپاسگزارم :قلب:

peymannaji
پنج شنبه 19 بهمن 1385, 23:21 عصر
آرژنگ عزیز بی صبرانه منتظر کمکت هستم ...

shahroozj
شنبه 21 بهمن 1385, 08:44 صبح
برنامه ات را درست کردم و در فایل ضمیمه قرار دادم

shahroozj
شنبه 21 بهمن 1385, 08:48 صبح
اشکال برانامه را در خود آن Comment کردم ولی اینجا هم مینویسم

می خواستی مقدار را به Textbox تخصیص بدی قبل از اینکه اون Textbox ایجاد شده باشد یعنی اسکریپ خود را بالای تگ textbox گذاشته بودی و صدا میزدی

peymannaji
شنبه 21 بهمن 1385, 10:01 صبح
سلام دوست عزیز . یک دنیا ممنون هستم واقعا لطف کردین . بنده 1 سوال داشتم :

1) در این برنامه از یک کنترل تکست باکس که از نوع کنترلهای html‌بوده استفاده شده ، آیا میتونیم با کنترل تکست باکسی که از نوع asp هست اینکار انجام بشه؟ چون من امتحان کردم نشد حالا میخوام بدونم میشه یا اینکه من اشتباه نوشتم؟

برای شما آرزوی موفقیت دارم ...