PDA

View Full Version : تغییر مقدار کلید Setting توسط کاربر چطوری ؟

احمد سامعی
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 13:56 عصر
درود و صد بدرود بر مردمان ایران زمین

وقتی یک کلید جدید برای Setting برنامه تعریف می کنم می تونم تو برنامه مقدارش رو بخونم اما نمی تونم از داخل برنامه مقدارش رو عوض کنم برای همین برای پاس کردن مقدار های مختلف از یک فرم به فرم دیگه مجبور می شم تعداد زیادی متغییر سراسری تعریف کنم که این درست نیست

چه کدی باید بنویسم تا کاربر بتونه مقدار یک Setting از داخل برنامه عوض کنه و حتی در استفاده های بعدی از برنامه هم نگهدای بشه ؟

پایدار باشید.

DonetKarvb
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 14:27 عصر

وقتی یک کلید جدید برای Setting برنامه تعریف می کنم می تونم تو برنامه مقدارش رو بخونم اما نمی تونم از داخل برنامه مقدارش رو عوض کنم برای همین برای پاس کردن مقدار های مختلف از یک فرم به فرم دیگه مجبور می شم تعداد زیادی متغییر سراسری تعریف کنم که این درست نیست

چه کدی باید بنویسم تا کاربر بتونه مقدار یک Setting از داخل برنامه عوض کنه و حتی در استفاده های بعدی از برنامه هم نگهدای بشه ؟

پایدار باشید.
شما در همانجایی که ستینگ ها رو ایجاد میکنید Scope ستینگ رو به User تغییر بدهید. حالا از داخل برنامه قادر به نوشتن و ذخیره کردن این Setting ها هستید.

mRizvandi
پنج شنبه 19 بهمن 1385, 17:08 عصر

پایدار باشید.

سلام
یکسری به این وب لاگ بزن شاید کمکت کنه. دو تا پست در خصوص متغیرهای استاتیک و ذخیره مشخصات داره
http://csharpblog.blogfa.com