PDA

View Full Version : hyperlink در gridview

hamhik
پنج شنبه 19 بهمن 1385, 23:52 عصر
با سلام
من می خوام یه صفحه درست کنم مثل همین صفحه ای که سوالات تمام کاربران رو نشون می ده اما یه سوال برام پیش اومده من اومدم نوع ستونی که سوالات کاربران در آن قرار میگیره رو از نوع hyperlinkfiled تعیین کردم حالا سوالم اینه که وقتی یه نفر روی یه سوال کاربر کلیک می کنه بره وارد صفحه ی مربوط به سوال کاربر شه و جواب های مربوط به اون سوال رو نشون بده البته من این فکرم به ذهنم خطور کرد دیگه نمی دونم درسته یا نه و اینه که از طریق querystring شماره سوال رو بدیم به صفحه ای که لیست سوالات کاربران در آن هست و سپس با استفاده از کوئری مربوط به دیتا گرید بیایم بگیم که where idquestion=@number که number همون مقداری است که از طریق querystring به این صفحه ارسال شد آیا این راه درسته فقط بگید درسته یا نه

Alireza_Salehi
جمعه 20 بهمن 1385, 08:47 صبح
بله درسته

hamhik
شنبه 21 بهمن 1385, 13:23 عصر
من برای این که سوالات مربوط به کاربران هر فروم رو بیارم از gridview و dataset استفاده کردم و الان لیست سوالات کاربران هر فروم می یاد اما این که اصلا هیچ اطلاعاعی ندارم که چطور می شه مثلا ستونی از gridview رو که hyperlink کردم رو هر سطرش رو یک nagativeurl مستقل بدم چون nagativeurl رو که اعمال می کنم همه ی لینک ها ی مربوط به اون ستون می ره به همون لینک در صورتی که کاربران سوالات مختلفی می پرسن و جواب ها با هم فرق می کنه چه جوری بگم که هر سطر یک لینک جداگانه داشته باشه از چه طریق چه جوری؟؟؟؟؟