PDA

View Full Version : نصب Indy 10 ...

Mahmood_M
شنبه 21 بهمن 1385, 16:58 عصر
سلام
من Indy 10 رو دانلود کردم ولی نمی دونم چه طور باید نصبش کنم !!
خودش فایل نصب داره ولی خوب نصب نمی شه ... ، پیغام میاد که باید ورژن قبلی رو کامل حذف کنید ...
من سورس اون رو هم دانلود کردم که توش چندتا پکیج بود ، اونها رو هم اجرا کردم ولی نصب نمی شن ...
چه طور باید نسخه قبلی رو کامل حذف کنم ... ، من پکیجش رو حذف می کنم با فایلهای توی شاخه Lib دلفی رو ، بازم نمی شه !!!
اگه یکی از دوستان مراحل نصبش رو بهم بگه ممنون می شم
با تشکر ...
منتظرم ...

vcldeveloper
یک شنبه 22 بهمن 1385, 08:42 صبح
اگه اشتباه نکنم Indy 10 تحت دات نت عمل میکنه و در نسخه های 2005 و 2006 دلفی بطور پیشفرض نصب هست. اگر این مورد درست باشه، نباید در ورژن های قدیمی تر دلفی درست عمل کنه. چون مطمئن نیستم، بهتره خودتون به توضیحات موجود در سایتش مراجعه کنید.

Inprise
یک شنبه 22 بهمن 1385, 09:24 صبح
Indy 10 تحت دات نت عمل میکنه و در نسخه های 2005 و 2006 دلفی بطور پیشفرض نصب هست.

Win32 و دات نت را با هم حمایت میکند ، و Indy 10 که همراه دلفی منتشر میشود با نگارشی که اکنون روی سایت در دسترس است فرق میکند ، و نه با هم سازگار هستند و نه چندان شبیه . توصیه این است که از همان نگارش Indy ای که در محیط و نسخه مورد استفاده تان نصب شده استفاده کنید ؛ Indy 10 جدید هم البته روی دلفی های 9 و 10 نصب میشود و قبل از آن را من تست نکرده ام و روی وب نوشته است که نصب میشود اما قاعدتا" مثالهای موجود ، و برنامه هائی که قبلا" نوشته اید ، حتی با Indy 10 همراه با دلفی ، با آخرین نگارش این بسته کامپایل نمیشوند .

Mahmood_M
یک شنبه 22 بهمن 1385, 23:38 عصر
سلام
با تشکر از توضیحات دوستان ...
از همون Indy 9 در دلفی استفاده می کنم ...
ممنون ...
موفق باشید ...

ب- تات
سه شنبه 21 فروردین 1386, 11:20 صبح
میشه بگین از چه لینکی یا سایتی indy 10 رو دریافت کردین آیا محدودیت در عملیات نداره؟
در ضمن اگر خواستید و تصمیم به ادامه کار با indy 10 دارین بهتون خواهم گفت چطور در دلفی 7 نصب میشه

ghabil
سه شنبه 21 فروردین 1386, 11:33 صبح
هرچی در مورد ایندی بخوای بدونی یا دانلود کنی یا توضیح بدی اینجا (http://www.atozed.com/indy/index.en.aspx) هست

ب- تات
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 09:25 صبح
سلام
من از indy یک Ebook یا Help میخوام . آخه هنوز نمیدونم هر متدیش بدرد چه کاری میخوره . البته مثال زیاد دارم اما سخت میشه فهمیدمش.
سئوال دیگم اینه که با indy میتونم روی اینترنت فایل بفرستم و بگیرم یا یک پروتکل ارسال و دریافت فایل درست کرد.
من کارم طوری هست که باید از شهرستان ها اطلاعات دیتابیس به استان منتقل بشه و سپس یک برنامه اطلاعات هر شهرستان رو به تفکیک جمع و تجمیع کنه برای همین باید از یک طریقی مثل اینترنت این اطلاعات به سرور استان منتقل کنم.(طولانی بود اما خیلی درگیرشم)

ghabil
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 09:35 صبح
Indy In Depth کاملترین EBook در این ضمینه هست منتها مجانی نیست.
فرستادن فایل و گرفتنش هم کار ساده ای هست .. فکر میکنم اینجا هم توضیح داده شده جستجو کن اگر نبود یک مثال برات میزارم ایشالا.

hr110
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 09:41 صبح
من با Indy 10 در دلفی برنامه های زیادی نوشته ام/مینویسم و از نسخه ایی که در سایت وجود دارد استفاده کرده ام /میکنم.
برای شروع میتوانید از تاپیکی که گلادیاتور مرحوم در سایت ایجاد کرده اند استفاده کنید. ضمناً مثالهای خوبی در سایت و به همراه indy وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید. ضمناً بحثهای زیادی در این خصوص در سایت شده است که برای راه افتادن شما میتواند مفید باشد.

ب- تات
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 12:51 عصر
حتما خوشحال میشم اگه در این مورد کمکم کنید.

ب- تات
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 12:59 عصر
میشه لطفا لینک تاپیک گلادیاتور گرامی رو لطف کنید

hr110
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 13:37 عصر
استفاده از جستجو از ساده ترین فعالیتها سایت است.
کافی است در بخش محصولات Borland کلمات Gladiator Indy را وارد کنید، اولین لینک جواب مسئله است.