PDA

View Full Version : معرفی صفحه اول سایت به جستجوگرها

Pioneers
چهارشنبه 25 بهمن 1385, 00:04 صبح
چطور web application رو تنظیم کنیم که در جستجو ها صفحه اول homepage اون نمایش داده بشه؟ من یه سایت دارم ولی وقتی توسط google اونو جستجو میکنم یه صفحه دیگه رو نشون میده!

Pioneers
چهارشنبه 25 بهمن 1385, 08:12 صبح
یعنی هیچکس نمیتونه کمک کنه؟
میخوام وقتی کسی سایت رو سرچ کرد و نتیجه براش نمایش داده شد, با کلیک بر آن صفحه اول سایت رو ببینه. همین

سار
چهارشنبه 25 بهمن 1385, 09:14 صبح
http://www.google.com/intl/fa/add_url.html

یاسر مددیان
چهارشنبه 25 بهمن 1385, 10:07 صبح
تو یاهو هم می تونی تو صفحه AddURL آدرس صفحه اول سایت رو بدی

Pioneers
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 08:17 صبح
تشکر از دوستان

اما وقتی بخواهیم کاربرا از تمام نقاط دنیا بتونن با سرچ کردن کلمات کلیدی خاصی سایت ما رو پیدا کنن طبیعیه که باید هر جستجوگری که اونا استفاده میکنن رو تنظیم کنیم...ماهی دادن

باید یه راهی باشه که خود سایت صفحه اولش رو به جستجوگرها معرفی کنه. بدون ثبت سایت اتفاق موردنظر رخ بده. شاید Html و تگهای meta....ماهیگیری یاد دادن

Alireza_Salehi
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 12:06 عصر
یکی از جاهایی که موتورهای جستجو به آنها توجه دارند تگ meta است که هر چی اطلاعات دقیق تر و بهتری در آن قرار بدید نتیجه بهتری می گیرید.

Pioneers
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 13:32 عصر
اگه تگ متایی وجود داره معرفی می کنید؟

manager
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 13:50 عصر
اگر میخواهید که تمام روباتها را از ایندکس کردن صفحات شخصی روی سایت شما باز دارید، شما میتوانید عبارات زیر را به کد صفخه خود اضافه کنید.

<META NAME="ROBOTS" CONTENT="Your Content">
ا

titbasoft
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 15:05 عصر
به لینک زیر یه سر بزنید، زمانی که دیدمش برای من که خیلی هیجان آور بود.

http://www.google.com/webmasters

hamed_bostan
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 23:23 عصر
ممنون جالب بود

Pioneers
جمعه 27 بهمن 1385, 21:10 عصر
راهی وجود نداره که خود سایت صفحه اولش رو معرفی کنه؟(با برنامه نویسی)

نمیشه که همه سرچرها google, yahoo, mamma, altavista,.... رو تنظیم کرد.(سایت بین المللی)

ch2007
جمعه 27 بهمن 1385, 22:01 عصر
من هر کاری میکنم سایتم رو جستجو گر ها پیدا نمیکنن و حتی وقتی آدرس کامل سایت رو میدم میگن همچین سایتی وجود نداره من چطوری سایتمو معرفی کنم . من حتی سایتم رو در گوگل add کردم ولی بازم نیومد میشه کمی در مورد تگهای meta و keyword برام توضیح بدین و آیا اینکه در سایتهایی که فایل master page دارن مشکلی برای جستجوگرها به وحود نمیاره چون در صفحاتی که از مستر پیج استفاده میشه نمیشه این تگها رو به کار برد

samanes
شنبه 28 بهمن 1385, 00:51 صبح
لینک زیر رو یه نگاهی بندازید
http://www.html-reference.com/META.htm#Description

یاسر مددیان
شنبه 28 بهمن 1385, 01:09 صبح
ربطی به مسترپیج نداره.
گوگل معمولاً یک هفته بعد از آپلود سایت و یاهو 2 یا 3 هفته بعد از آپلود سایت رو میشناسه.
شما شاید استانداردها رو رعایت نکرده باشین مثلاً اگه شاید سایت شما رو به صورت Spam شناخته باشن و شما رو از لیست خودشون حذف کرده باشن . بهتره بیشتر تو مسائل بهینه سازی کدها مطالعه کنید .
از متا تگ ها هم استفاده کنید ، تو مسترپیج هم می تونید از متاتگ ها استفاده کنید .

ch2007
شنبه 28 بهمن 1385, 08:05 صبح
ولی من تمام استاندارها رو رعایت کردم و سایتم رو حدود 1 ماه میشه که آپلود کردم نمیدونم برای چی پیدا نمیکنه

samanes
شنبه 28 بهمن 1385, 09:30 صبح
اگه فکر می کنید سایتتان وارد Search Engine نشده سعی کنید برای سایت شخصی که Rank سایتش حداقل 1 است. comment بذارید و لینک سایت خودتون رو در Comment قرار دهید. زمانی که گوگل سایت طرف را detect میکنه و بانک خودش رو به روز می کنه, به هر لینکی که بر خورد می کنه اوی لینک وارد بازی‌ Search Engine ها می شه....
حتما اطلاع هم دارید برای اینکه بفهمید وارد هر سایتی که می شید Rank سایتش چند است می تونید از google toolbar استفاده کنید..