PDA

View Full Version : Create User با شرایط دلخواه

bardia goharbin
چهارشنبه 25 بهمن 1385, 10:31 صبح
من از Create User برای ثبت نام کاربران استفاده میکنم.
۱ - چگونه میتوانم نام کاربران را محدود کنم که بیشتر از ۱۰ حرف فقط انگلیسی نباشد؟
۲ - شرایط مربوط به کاراکترهاى Password را چگونه تغییر دهم؟ چون در حالت پیش فرض بصورت زیر است

Password length minimum: 7. Non-alphanumeric characters required

و آیا میتوان تغییرات بنیادی دیگری در این کنترل انجام داد؟ مثلا دریافت اطلاعات اضافی تر و حتی کنترلهاى دیگر و دلخواه قبل از ایجاد کاربر و ثبت آنها در دیتابیس aspnetdb

rtech
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 08:34 صبح
بله چرا نمیتونید شما محدود به استفاده از کنترل Create User نیستید و میتونید از طریق کد هم اطلاعات را در بانک Aspnetdb ذخیره کنید

bardia goharbin
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 11:17 صبح
بله حق با شماست، این موضوع مسلم است که میتوانم از طریق کد در بانک ذخیره کنم ولی من قصدم این بود که همین کنترل را بصورت دلخواه Customize کنم که موارد مورد نظر را در بالا گفتم، اگر در این مورد راهنمایی میتونید بکنید ممنون میشم.
راستش من فعلا قصد دارم فقط دو تغییر در همان کنترل CreateUser انجام شود.
۱ - چگونه میتوانم نام کاربران را محدود کنم که بیشتر از ۱۰ حرف فقط انگلیسی نباشد؟
۲ - شرایط مربوط به تعداد و نوع کاراکترهاى Password را چگونه تغییر دهم؟

Alireza_Salehi
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 12:20 عصر
1. Design Mode->CreateUserWizard1->Smart Tag->Customize Create User Step

2. کنترل های Validation موجود رو اصلاح کنید یا کنترل Validation جدیدی بر حسب نیاز اضافه کنید
(مثلا برای چک کردن طول RegularExpressionValidator قرار بدید)

3. برای کنسل کردن عملیات در صورت معتبر نبودن اطلاعات

Protected Sub CreateUserWizard1_CreatingUser(ByVal sender As Object, ByVal e As System.Web.UI.WebControls.LoginCancelEventArgs) Handles CreateUserWizard1.CreatingUser
Me.Validate()
If Not Me.IsValid Then
e.Cancel = True
End If
End Sub