PDA

View Full Version : مشکل در آپلود ...

peymannaji
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 01:24 صبح
سلام دوستان . من یک صفحه asp درست کردم و محتوای فولدرم که یک فایل Defaultaspx وDefault.aspx.csو web.config بود + فولدر App_Data + رو آپلود کردم اما با مشکل زیر روبرو میشم که عکسش رو گرفتم ... من این صفحه رو با web developer 2005 ساختم مشکل به نظر شما چی هست ؟
با سپاس فراوان ///

Alireza_Salehi
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 06:37 صبح
همون طور که در پیام خطا مشخص شده Web.Config رو اصلاح کنید تا پیام خطا به طور کامل نمایش داده بشه ، فعلا که معلوم نیست خطا از چیه!

peymannaji
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 08:55 صبح
سلام دوست عزیز . کاری گفته رو انجام داده بودم اما بازم اون صفحه میاد . از طرفی من این صفحات را در یک هاست مجانی به نام http://www.vwdhosting.net آپلود کردم و تو اونجا بدون مشکل اومد بالا ...

Alireza_Salehi
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 12:05 عصر
customErrors="Off"

احتمالا داره به خاطر دیتابیس باشه!

نوع دیتابیستون رو نگفتید.

peymannaji
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 12:40 عصر
راستش من اصلا" دیتا بیس استفاده نکردم . فقط یک صفحه هست که نوشته سایت در حال ساخت است ... وقتی تو ftp ( از طریق خود ویندوز)بودم صفحه رو باز میکردم مشکلی نداشت ... خلاصه گیج شدم ... این هاست هم از شرکت parsdata گرفتم ... البته قبلا" یه نفر دیگه یک php آپلود کرده ... لازم به ذکر هست که وقتی یک صفحه asp رو از front page اکسپورت میکنم هیچ مشکلی نداره و بالا میاد اما aspx رو گیر میده ...

Alireza_Salehi
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 12:53 عصر
ASP.NET فعاله یا نه (تو کنترل پنل سایت چک کنید) ؟

به هر حال تا پیام خطا رو نبینیم دقیقا چیزی نمیشه گفت !

peymannaji
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 15:19 عصر
asp هم فعال کردم ... در هر صورت فولدر برنامه رو براتون گذاشتم یک نگاهی بکنید ... ببینید مشکل چیه من که عقلم به جایی قد نمیده ... :افسرده:

Alireza_Salehi
پنج شنبه 26 بهمن 1385, 20:18 عصر
asp هم فعال کردم ... در هر صورت فولدر برنامه رو براتون گذاشتم یک نگاهی بکنید ... ببینید مشکل چیه من که عقلم به جایی قد نمیده ... :افسرده:

این که سالمه !