PDA

View Full Version : یک سئوال بدون جواب در اکسس

mehdi5106
جمعه 27 بهمن 1385, 15:55 عصر
بچه ها تا حالا چند تا برنامه با اکسس نوشتم و تو هرکدوم هم داخل یکی از فرمهای برنامه وقتی که بر روی دکمه های موجود در فرم کلیک می کنید با پیغامی که در تصویر هست مواجه می شوید.البته اینو هم بگم که سایر فرمها همچین مشکلی نداره تا حالا هر کاری کردم درست نشده.اگه کسی می دونه که چطوری میشه این مشکل برطرف کرد به ما هم بگه.خیلی خیلی لازمش دارم.:متفکر:
منتظر جواب دوستان هستم.

mailto:m9647113369@yahoo.com (m9647113369@yahoo.com)

http://i15.tinypic.com/2a973th.jpg

Payam Moradi
جمعه 27 بهمن 1385, 21:37 عصر
سلام

همچین بی جواب هم نیست.
شما از یک DLL یا OCX در پروژه استفاده کردید که در حال حاضر اون فایل توسط اکسس پیدا نمیشه.
خودش هم داره میگه رو روال کلیک یک کنترل میخواد به فایل اکتیوایکس دسترسی پیدا کنه ولی پیداش نمیکنه.
فایل مورد نظر رو در سیستم بریزید و رجیستر نمایید. یا اصلا ازش استفاده نکنید و کدهای مربوط به اون رو پاک کنید.:چشمک:

mehdi5106
یک شنبه 29 بهمن 1385, 21:36 عصر
از دوست خوبمون پیام مرادی تشکر می کنم
با اینکه در بیشتر انجمنهای برنامه نویسی عضو هستم و در انجمنهای مهم این قضیه رو عنوان کرده ام و راه حلهایی را بعضی دوستان پیشنهاد داده اند که متاسفانه هیچکدام عملی نشده است.حتی پیشنهاد شما را هم انجام داده ام ولی جوابی نگرفته ام.
ضمنا این مشکل فکر نکنم فقط مربوط به فرم باشد.چون سایر فرمها با همین دکمه ها هیچ مشکلی ندارند.از بین حدود بیست فرم موجود در برنامه فقط همین یک فرم به این شکل مشکل ایجاد کرده است.

باز هم منتظر جواب دوستان هستم.:عصبانی++:

mazoolagh
یک شنبه 29 بهمن 1385, 22:01 عصر
فکر میکنم جای دیگه هم این مشکل رو دیده بودم!

باید در محیط vba‌دیباگ کنید - این کار رو کردین؟

شاپرک
دوشنبه 30 بهمن 1385, 07:48 صبح
در نمای کد
debug/compile
اشکالات کدها رو برطرف کن (کامپایل کردن فایل )،رفرانس ها رو کنترل کن
2- اگه رویدای رو حذف کردی ولی کدهای اون در فرمها یا گزارش مانده اونا رو نیز حذف کن

این موارد رو هم امتحان کن .

MM_Mofidi
سه شنبه 01 اسفند 1385, 10:22 صبح
مشکل دقیقا همونیه که آقای مرادی گفتند دوباره چک کنید و دقیقتر خط به خط