PDA

View Full Version : مشکل با authentication mode="Forms"

shahramasp
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 00:08 صبح
سلام رفقا من سایت جدیدم رو با authentication برای کنترل Login کاربران نوشتم وقتی رو local سیستم خودم تست می گیرم خیلی خوب کار می کنه و لاگین می شه ولی وقتی رو هاست گذاشتمش لاگین نمی کنه !!! سوال اول من اینه که چه کنم آیا باید تنظیمات روی سایت اعمال کنم ؟؟
و سوال دوم اینکه شاخه App_Data مربوط به همین لاگینه ! و اگرر در مورد فایل های DBF داخل آن توضیح ممنون می شم ولی سوال اولم خیلی مهم تره گیرم ممنون از همه اساتید

shahramasp
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 01:42 صبح
عزیزان من حتی کد زیر رو

Web.Security.FormsAuthentication.HashPasswordForSt oringInConfigFile("aa", "MD5")
Web.Security.FormsAuthentication.RedirectFromLogin Page("shari", True)
'FormsAuthentication.RedirectFromLoginPage("shari", True)
هم که اجرا می کنم رو هاست بدون اینکه User.Identity.IsAuthenticated رو True کنه می ره به صفحه Login چکار کنم !! لطفا راهنمایی خیلی گیرم
متشکرم

shahramasp
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 02:29 صبح
یکی از سوال هامو پیدا کردم App_Data و فهمیدم چیه . حالا یه چیزی هم به ذهنم زد ظاهرا فایل داخل App_Data یک دیتابیش sql 2005 است ممکنه چون رو هاست من sql2000 نصبه و کلا سایت من داره با 2000 کار میکنه این مشکل لاگین نکردین پیش اومده باشه ! خواهش راهنمایی کنید

Alireza_Salehi
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 09:46 صبح
اون پوشه App_Data فقط در حالت local جواب میده روی هاست باید دیتابیسی که در اون پوشه قرار داره رو Attach کنی بعد ConnectionString رو متناسب با اون تغییر بدی !

در غیر این صورت اصلا برنامه دیتابیست رو پیدا نمیکنه تا بخواد user و pass رو از داخلش بخونه و چک کنه!

shahramasp
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 12:01 عصر
یعنی برای هاستم باید 2 تا دیتا بیس داشته باشم یکی ماله خودم و دومی برای این دیتابیس Membership ! ظاهرا هم باید 2005 بگیرم درسته ؟؟!

Alireza_Salehi
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 19:13 عصر
نه خیر عزیزم 2 تا دیتابیس لازم نداره!

راه راحت ترش اینه که دیتابیس خدت رو توی ASPNETDB.mdf که برای Membership استفاده شده Import کنی (البته اگر هاست 2005 داری)!

یا این که از CustomProvider در سیستم Membership استفاده کنی و به این سیستم بگی از دیتابیسی که دلت می خواد استفاده کنه ! (مثلا SQl2000)
در واقع از دیتابیس خودت برای Membership استفاده کنی !

shahramasp
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 22:21 عصر
آقا جونه هر کی دوست دارین کمک آقای راد

من تمام تنظیمات Config رو انجام دادم و dataConfiguration defaultDatabase="DBConnectionName" رو هم رو ی دیتا بیس خودم که روی Sql 2000 هستش تنظیم کردم ولی وقتی می خوام با aspnet_regsql.exe دیتا بیس خودم رو برای Membership آماده کنم این Error رو می ده

Setup failed.

Exception:
An error occurred during the execution of the SQL file 'InstallRoles.sql'. The SQL error number is 446 and the SqlException message is: Cannot resolve collation conflict for equal to operation.
Cannot resolve collation conflict for equal to operation.

رو میده تورو خدا کمک بابا

Behrouz_Rad
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 22:31 عصر
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=42779

shahramasp
پنج شنبه 03 اسفند 1385, 03:23 صبح
آقای راد لینکی که داده بودید رو خوندم ولی فکر کنم مشکل اون دوستم با من متفاوته من Collate دیتابیسم رو روی Arabic_Ci_As گذاشم یعنی شما می گین به خاطر اینه که ا aspnet_regsql.exe کار نمی کنه !! یعنی باید Collate دیتا بیسمو به Latin1_General_CI_AS تعغییر بدم !!! اونوقت با متون فارسی چه کنم !!!! ؟؟؟؟؟