PDA

View Full Version : هاستینگهاى مجانى

bardia goharbin
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 00:03 صبح
من در vwdhosting.net وبسایتم را که دیتابیس Sql2005 داشت را Publish کردم ولی سرعت Load شدن صفحات ، علی الخصوص صفحه اولیه بسیار کند است، آیا کلا Hosting هاى دات نت بدین صورت است یا این سایت مشکل دارد؟ چون حتی من یک صفحه ساده را که از دیتابیس استفاده میکرد را هم Publish کردم ولی بسیار کند صفحه را Load کرد.
اگر سایتهای بهتری برای Hosting مجانی سراغ دارید معرفی کنید. با تشکر

Alireza_Salehi
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 08:49 صبح
فکر کنم از سایتی نوشتی باشه نه از هاست ، چون من هم تو این سایت آپلود کردم مشکلی نداره!

bardia goharbin
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 12:03 عصر
خوشبختانه مشکل از برنامه نویسی نبود. همانطور که فکر میکردم مشکل از VwdHosting بود. یک Host جدید Register کردم و فایلها را در آن Upload کردم و مشکل حل شد.
به هر حال ممنون.

MehranZand
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 14:33 عصر
بله من هم با vwhosting مشکل کندی بارگذاری صفحه رو داشتم!

samanes
چهارشنبه 02 اسفند 1385, 22:13 عصر
host جدید هم که استفاده کردین Free بود؟
دوستان اگه ممکنه host هایی که می شناسن معرفی کنن..
البته اگه خلاف قوانین نیست. ممنونم...

bardia goharbin
پنج شنبه 03 اسفند 1385, 07:48 صبح
متاسفانه هاستی که استفاده کردم پولی بود اونم از نوع گرون!! من هم موافق هستم اگر کاربران سایتهای Free که دات نت ۲ و Sql2005 را Support میکنند سراغ دارن معرفی کنن البته اگه بهتر از vwdhosting است، هرچند در تاپیکهای دیگری نیز این بحث مطرح شده بود ولی سایتهایی که در تاپیکهای دیگر معرفی شده بود هر کدام یک قابلیتی کم داشت.

Behrouz_Rad
پنج شنبه 03 اسفند 1385, 18:54 عصر
هرچند در تاپیکهای دیگری نیز این بحث مطرح شده بود ولی سایتهایی که در تاپیکهای دیگر معرفی شده بود هر کدام یک قابلیتی کم داشت.
انتظار داری یک هاست رایگان، تمامی قابلیت ها رو داشته باشه؟!

bardia goharbin
پنج شنبه 03 اسفند 1385, 19:47 عصر
نه والا، همچین انتظاری نیست، ولی انتظار هم نداریم یک هاست مجانی با مشکلاتش یک هفته آدم رو سر کار بگذاره و آخرش بفهمیم که مشکل از کدهای ما نیست و مشکل از هاست مجانیه

TeRMiNaT00o00R
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 20:15 عصر
سلام
http://www.411asp.net/home/hosting/freehost