PDA

View Full Version : خواهش می کنم در حل این مسئله به من کمک کنید

pershiya
پنج شنبه 03 اسفند 1385, 23:42 عصر
برنامه ای بنویسید که موقعیت شروع حرکت اسب را از ورودی دریافت نموده وسپس خانه های شطرنج را طوری پیمایش کند که از هر خانه فقط و فقط یک بار عبور کند
صفحه ی شطرنج به صورت یک آرایه ی 8*8 فرض شود و حرکت اسب در هر مرحله نشان داده شود

یکی از الگوریتم هایی که این مسئله را به جواب می رساند قاعده ی وارنسدروف است در این الگوریتم اسب باید به یکی از مربع هایی که دارای خروجی های کمتری نسبت به مربعی که قبلا طی شده است حرکت کند

با تشکر از همه ی شما

someCoder
پنج شنبه 03 اسفند 1385, 23:49 عصر
برنامه ای بنویسید که موقعیت شروع حرکت اسب را از ورودی دریافت نموده وسپس خانه های شطرنج را طوری پیمایش کند که از هر خانه فقط و فقط یک بار عبور کند
صفحه ی شطرنج به صورت یک آرایه ی 8*8 فرض شود و حرکت اسب در هر مرحله نشان داده شود

یکی از الگوریتم هایی که این مسئله را به جواب می رساند قاعده ی وارنسدروف است در این الگوریتم اسب باید به یکی از مربع هایی که دارای خروجی های کمتری نسبت به مربعی که قبلا طی شده است حرکت کند

تو که همه چیزشو میدونی، دیگه چه راهنمایی میخوای؟

pershiya
جمعه 04 اسفند 1385, 12:28 عصر
از شما به خاطر کمکتان واقعا تشکر می کنم ولی این برنامه را به ربان vb می خواستم ولی در هر از شما خیلی سپاسگذارم

:قلب:با تشکر pershiya

vbhamed
جمعه 04 اسفند 1385, 16:48 عصر
خواهش می کنم
روش مشخص است
خودتون می تونید به vb تبدیل کنید
من به زبان c رو داشتم

pershiya
یک شنبه 06 اسفند 1385, 10:03 صبح
اگه همه چیزشو میدونستم که دیگه راهنمایی نمیخواستم......!

vbhamed
یک شنبه 06 اسفند 1385, 10:13 صبح
خب حالا که همه چیزشو نمی دونید پس یعنی یه چیزایی می دونید
منم واسه همین یه نمونه برنامه گذاشتم دیگه تا با اون مقدار اطلاعاتی که دارید تبدیلش کنید
در هر حال شرمنده اگه نمی تونم بیشتر از این کمک کنم

pershiya
یک شنبه 06 اسفند 1385, 19:30 عصر
یک سوال از شما داشتم
به نظر میآید که شما برنامه نویس خوبی باشید اگه این طوری از شما خواهش می کنم به من هم کمک کنید یا حداقل راهنماییم کنید تا من هم یک ذزه در برنامه نویسی پیشرفت کنم(البته من واقعا برنامه نویسی را دوست دارم)

someCoder
یک شنبه 06 اسفند 1385, 19:51 عصر
تو که همه چیزشو میدونی، دیگه چه راهنمایی میخوای؟

اگه همه چیزشو میدونستم که دیگه راهنمایی نمیخواستم......!

نپرسیدم میدونی یا نمیدونی، پرسیدم در چه موردش راهنمایی میخوای؟ که البته معنی راهنمایی از نظر شما، ظاهرا جویدن لقمه و تحویل برنامه آماده است! شما حتی 1 جمله در باره اینکه چه مشکلی دارید ننوشتین! :متفکر:

vbhamed
دوشنبه 07 اسفند 1385, 08:26 صبح
سلام

دوست عزیز، بهترین راه که خود منم رفتم اینه که اول مطالعه کنیم، سپس کار
بعد پروژه های خیلی کوچیک رو قبول کنی تا مجبور باشی بنویسی و یاد بگیری
منابع و مثالهای اینترنتی هم خیلی خیلی کمک می کنه

بعدش اگر مشکلی جایی داشتی خب اینجا اینهمه برنامه نویس هستن که کمکت کنن

pershiya
دوشنبه 07 اسفند 1385, 22:44 عصر
ببخشید اگر من منظور جمله ی شما را اشتباه متوجه شدم