PDA

View Full Version : کرک کردن برنامه نوشته شده با فاکس پرو

jirjirakk
پنج شنبه 14 اسفند 1382, 21:12 عصر
سلام
برنامه ای دارم که هنگام ورود نام کاربری و رمز عبور از من میخواد. این خط برنامه هستش که میاد پسور رو چک میکنه اگه درست بود True رو برمیگردونه وگرنه فالس.
حالا میخوام همین کار و برعکس انجام بده D: وقتی رمز عبور اشتباه بود اجازه ورود بده؟

میخوام فقط همین مساوی تبدیل به نامساوی شه (با ریفاکس که نمیشه این مساوی رو دستکاری کرد) اما اگه نرم افزار دیگه ای هستش که این کارو بکنه بگین ممنون میشم

آیا میشه شماره آفست اون رو پیدا کرد و بعدش با برنامه Hview اون رو تغییر داد؟

(من از فاکس هیچی نمیدونم)

rezaTavak
جمعه 15 اسفند 1382, 14:16 عصر
سلام

بهتره اول کل فایلها رو به Source Code تبدیل کنی و بعد تغییرات را بدید و سپس دوباره به فایل EXE تبیل نمایید.

jirjirakk
جمعه 15 اسفند 1382, 20:48 عصر
توی این کار چند تایی مشکل هستش :

اولند - من فاکس پرو بیلمیرم
دومند - این یک فایل Exe هستش که (تا جایی که فهمیدم) از داخل چندتا برنامه نوشته دیگه برای استفاده از توابعش صدا زده میشه. من توی سورس کردن فایل های دیگه مشکلی ندارم اما وقتی میخوام این فایل رو سورس کنم با خطایی مواجه میشم.
و اصلی ترین فایل هم همین هستش چونکه تابع اصلی ورود به سیستم همین تابع هستش که با یک تغییر کوچک مشکلش حل میشه
----------------
این برنامه با فاکس تحت داش نوشته شده - پس از سورس کردن و دستکاری کردن چی جوری میشه دوباره Exe شون کرد

:: تشکر ::
:: مهدی ::

jirjirakk
جمعه 15 اسفند 1382, 20:50 عصر
یه سوال دیگه :
نمیشه یه جور بی دردسر تر همون مساوی رو تغییر داد.
مثلا همون بالا که مساوی رو میبینم نامساویش کنم و ذخیرش کنم :mrgreen: :wink:

kia1349
شنبه 16 اسفند 1382, 06:54 صبح
ببین عزیزم exe کردن فایلها کاری نداره ولی بهترین کار اینه که منطق برنامه رو پیدا کنی تا به خود پسورد برسی اگه این کار برات مشکله کل برنامه رو بزار توی این فروم تا بچه های همینجا پسووردشو برات در بیارن