PDA

View Full Version : کار با outlook

benyamin_pc
شنبه 05 اسفند 1385, 20:42 عصر
با سلام
قبلش بگم جایی بهتر از اینجا برای این تاپیک پیدا نکردم;تو بخش محصولات مایکروسافت زدم اما تاپیک ایجاد نمی شد!
با این نرم افزار چجوری میشه کار کرد؟نرم افزاری میشناسین که بدون پرسیدن Email فرستنده mail بزنه؟

razeghi_loved
شنبه 05 اسفند 1385, 20:55 عصر
سلام برای استفاده از این برنامه باید pop3 و smtp را باید داشته باشی که معولا با این قالب هست mail.servername.com که به جای نام سرور و پسوندش باید سرور خودت را بدی و در ضمن نرم افزار های زیادی هم هست که می شه ایمیل ارسال کرد بدونه نام فرستنده درست هم می تونی از ساست استفاده کنی و هم از برنامه اگر بخوای از سایت استفاده کنی خیلی از سایت ها هستند که ارسال ایمیل رایگان دارند که می تونی نام و ایمیل فرستنده را خودت تنظیم کنی و برای برنامه هم حتما باید تنظیمات یه pop3 یا smtp را داشته باشی

benyamin_pc
شنبه 05 اسفند 1385, 21:12 عصر
من که سرور ندارم منظورتون از سرور دقیقا" متوجه نشدم؟

razeghi_loved
شنبه 05 اسفند 1385, 21:27 عصر
می تونی برای استفاه از smtp و pop3 از سرور های کجانی استفاد کنی البته الان در ذهنم چیزی ندارم که بگم اما یه سرچ تو گوگل بکن بگرد دنبال سایتی که smtp و pop3 را مجانی بده برای ارسال ایمیل حتما احتیاج به این مشخصات داری یا می تونی از ایمیل های مجانی استفاده کنی که در اینترنت خیلی زیاد هستند فکر کنم اسمش فارسی میل باشه البته یادم نیست ادرس سایتش را باز یه جستجو کن در مورد ارسال ایمیل رایگان پیدا می کنی

razeghi_loved
شنبه 05 اسفند 1385, 21:38 عصر
ببین من وقت نداشتم درست بگردم اما اگر دوست داشتی و کسی دیگری جوابت را نداد البته تا فردا صبح برات می گردم پیدا می کنم فعلا این سایت را نگاه کن
http://freemailguide.com/free_pop3_email.html

benyamin_pc
شنبه 05 اسفند 1385, 21:45 عصر
http://www.emailaddresses.com/email_pop.htm
اینا خوبن؟حالا بدون pop3 نمی شه؟یه جا دیده بودم Hotmail سرویس مجانی میداد اگه سرور رو Hotmail انتخاب کنیم درست میشه اما هر چی این کار رو می کنم نمی شه
شما خودت بخوای میل بزنی میری تو سایت؟با برنامه نمی زنی؟

SeniorDevs
شنبه 05 اسفند 1385, 21:52 عصر
دوست عزیز هیچ برنامه معتبری مانند Outlook Express و غیره این اجازه رو به شما نمی دهد که E-mail فرستنده را ننویسید و آن را فاش می کنند فقط دو راه دارد :

1). از نرم افزار های هکر ها مانند MailBomber و غیره استفاده کنید.
2). از طریق پروتکل SMTP مستقیما و با استفاده از CommandPrompt ویندوز این کار را انجام دهید.

razeghi_loved
شنبه 05 اسفند 1385, 21:53 عصر
اره یادم هست که قبلا hotmail مشخصات سرور را می داد و می تونستی ایمیلت را با اوتوک چک کنی البته برای یاهو هست باید برنامه اش را بگیر به نام yahoo ops است البته نرم افزارهای بیشتری هم هست سایت زیر را نگاه کن
http://www.p30world.com/archives/000114.php
در ضمن شما می خواهید از چه سروریس دهنده ایمیل استفاده کنید که احتیاج به اوتوک داری و من خودم سایت دارم و تنظیماتش را دارم و برای چک کردن ایمیلم با اوتوک کار می کنم

razeghi_loved
شنبه 05 اسفند 1385, 21:57 عصر
آره نرم افزار میل بمبر هم خوبه اما بالاخره باید یه SMTP داشته باشی البته می تونی بگردی و مجانیش را پیدا کنی در ضمن همین طور که این دوستمون گفت در اوتوک نمی تونی آدرس میل را مخفی کنی اما می تونی نام فرستند را خودت تعیین کنی که البته زیاد کمکت نمی کنه چون ادرس میلت را برای طرف می فرسته