PDA

View Full Version : اشکال در ارسال ایمیل

peymannaji
دوشنبه 07 اسفند 1385, 18:11 عصر
سلام دوستان .
من یک فرم ارسال ایمیل دارم که وقتی دکمه ارسال رو میزنم پیام موفقیت در ارسال ایمیل میاد اما هیچ ایمیلی ارسال نمیشه ... فکر میکنید مشکل از چی هست ؟ من با این فرم خیلی وقت پیش کار کردم مشکلی نداشت ... لطفا راهنمایی کنید .

mermaid
دوشنبه 14 اسفند 1385, 14:52 عصر
اتفاقا من هم همین مشکل رو دارم...!

یه صفحه نوشته بودم که اینکارو روی سرور تستی (روی اینترنت) خوب انجام میداد ، حالا که کد توی سایت اصلی قرار گرفته بدون خطا اجرا میشه ولی ایمیلی ارسال نمیشه ...

متاسفانه صاحب سایتی که الان کدها رو گرفته در دبی است و به سرور های اونجا هم ظاهرا نمیشه FTP کرد ...

خلاصه اگر کسی می دونه مشکل کار از کجاست ، به من هم کمک بزرگی کرده ...

Milad
دوشنبه 14 اسفند 1385, 15:56 عصر
این می تونه به عوامل مختلفی ربط داشته باشه
۱.اینکه اصلا هاستتون mail رو ساپورت نکنه که شما گفتی که قبلا کار می کرده

اگر قبلا کار می کرده و آلان دیگه کار نمی کنه بهتر با مسئول هاستتون تماس بگیرید ببنید چی می گه

mermaid
دوشنبه 21 اسفند 1385, 09:13 صبح
راستش من هاست رو نگرفتم، من فقط برای صاحب سایت کد ارسال میل توی قسمت تماس با ما رو نوشتم ...

هاست اولی که روی اون تست کردم مال خودم بود ، درست کار می کرد ولی وقتی صفحه رو به سفارش دهنده ارسال کردم روی سایتش کار نمی کنه (صفحه خطایی نشون نمیده ولی میلی هم ارسال نمی کنه!) ...

خدا رو شکر طرف خیلی وارده و خیلی سرش میشه ، ... ازش خواستم آدرس کنترل پنل و نام کاربری و رمز عبورشو بهم بفرسته ، بهم یه صفحه فرستاده که توش یه عکسه از نرم افزار اف تی پی روی سیستمش و پایینش هم نام کاربری و رمز عبورو فرستاده!!!

با این اوصاف ، جز قرار دادن کد روی هاست و مشاهده اجرای اون کاری از دستم بر نمیاد!

چطوری می تونم بفهمم که هاستش میل رو ساپورت می کنه یا نه؟؟؟؟!