PDA

View Full Version : update کردن datagridview

farhadyoosefi
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 08:10 صبح
سلام
من یه فرم دارم که باهاش تو جدولم insert می کنم و بدون مشکل این کار انجام می شه.تو این فرم یه datagridview هست که تمام رکورد های من رو نشون میده. ولی برای دیدن رکوردی که تازه insert کردم باید فرمم رو یک بار بازو بسته کنم. در حالی که تو کدم متد updareو refresh مربوط به گریدم , فراخونی میشه.
برای اینکه بتونم رکورد تازه رو تو گرید بدون بازو بسته کردن فرم ببینم چکار باید بکنم؟

saeed_rezaei
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 09:32 صبح
کنترل دیتاگرید رو باید به بانک اطلاعتیتون bind کنید. آیا این کار رو انجام دادید؟

farhadyoosefi
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 10:08 صبح
بله این کار رو کردم

asar_001
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 10:46 صبح
خوب حتما insert را مستقیما به db می فرستیدر این صورت اتفاقی توی dataset نمی افته

shervin110uk
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 15:00 عصر
سلام کاری که باید بکنی اگر مستقیم حتم داری که میخوای insert کنی تنها کاری که بلاشک میتونی بکنی این هست که بری و بلافاصله رکوردهای بانکت رابعد از insert با دستور

shervin110uk
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 15:00 عصر
سلام کاری که باید بکنی اگر مستقیم حتم داری که میخوای insert کنی تنها کاری که بلاشک میتونی بکنی این هست که بری و بلافاصله رکوردهای بانکت رابعد از insert با دستور select دوباره بریزی

shervin110uk
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 15:04 عصر
سلام کاری که باید بکنی اگر مستقیم حتم داری که میخوای insert کنی تنها کاری که بلاشک میتونی بکنی این هست که بری و بلافاصله رکوردهای بانکت رابعد از insert با دستور select دوباره بریزی توی دیتاست در این صورت دیگر مشکلی پیش نمیاد.

farhadyoosefi
پنج شنبه 10 اسفند 1385, 22:00 عصر
مرسی , درسته با این کار جواب میده