PDA

View Full Version : Web Site - Web Application

SabaSabouhi
شنبه 12 اسفند 1385, 09:55 صبح
با سلام
من در حال حاضر از VS 2003 استفاده مى‌کنم و قصد دارم به VS 2005 مهاجرت کنم، اما با یک پرسش مواجه شدم و این که فرق Web Application (در نسخه 2003) با Web Site ( در نسخه 2005) چیه؟
من از سایت مایکروسافت Update to Support Web Application Projects رو دریافت و نصب کردم، هیچ چیزى عوض نشد غیر از این که در About نصب شدن این Update ذکر شده بود.

حالا نمى‌دونم این Add new WebSite معادل همون Web Application هست یا نه؟ و آیا من مى‌تونم پروژه رو بدون مشکل و دردسر Upgrade کنم یا نه؟

در ضمن من از نسخه Professional استفاده مى‌کنم. (بدون ServicePack)

پیش‌آپیش از راهنمایى شما سپاسگزارم
صبا صبوحى

iman_22a
شنبه 12 اسفند 1385, 13:39 عصر
بله Add new Webapplication همانWebapplication است . فکر نمی کنم مشکل خواصی براتون پیش بیاد . یک Backup از پروژتون بگیرید و اونو Convert کنید .

iman_22a
شنبه 12 اسفند 1385, 14:05 عصر
در 2005 برای ساختن Web Application چهار انتخاب دارید :

الف) File System که وب سایت را به صورت محلی ایجاد می کند و احتیاجی به IIS ندارد
ب) Http که یک وب سایت یا Vitual Directory در wwwroot شما ایجاد می کند و احتیاج به IIS دارید .
ج) FTP سایت
د) Remote Website

TeRMiNaT00o00R
یک شنبه 13 اسفند 1385, 00:31 صبح
منم همین مشکلو داشتم
موردی نداره
موقع آپم مشکلی پیش نمی یاد

SabaSabouhi
یک شنبه 13 اسفند 1385, 14:38 عصر
با سلام
از همگى دوستان سپاس‌گزارم.
البته من مجبورم بازنویسى کنم، چون نسخه فعلى با VB.Net هست و مى‌خوام تبدیلش کنم به C#.

اما یه پرسش براى من باقى موند و اون هم اینه که پس از Update براى چى بود و چه کارى قراره انجام بده؟

صباصبوحى

iman_22a
یک شنبه 13 اسفند 1385, 16:46 عصر
با سلام
تا انجایی که من می دونم ، Update تنها برای منظم کردن ساختار سایت و تبدیل برخی متدها از asp 1.1 به Asp 2 می باشد برای نمونه کلاس ها و کامپوننتها را برای امنیت بیشتر در فولدر مخصوص App_Code می ریزد و محتویات این فولدر هنگام کامپایل تبدیل به DLL می شود. البته من برنامه نویسی رو مستقیما از 2005 شروع کردم وگر نه می تونستم کاملتر پاسختون رو بدم .