PDA

View Full Version : access توی شبکه چند تا کلاینت رو ساپورت میکنه؟

o0_Amin_0o
دوشنبه 14 اسفند 1385, 08:02 صبح
سلام دوستان

می خواستم بدونم دیتابیس Access توی شبکه چند تا کلاینت رو میتونه ساپورت کنه؟!

یعنی وقتی Access رو روی سرور اشتراک میگذاریم چند تا کلاینت میتونن ازش استفاده کنن؟

از یه نفر شنیدم که
access تو شبکه بیشتر از 6 کلاینت را نمیتونه ساپورت کنه!

آیا حقیقت داره این موضوع؟

ممنون

ehsan_g
چهارشنبه 16 اسفند 1385, 14:48 عصر
من تا 10 تا کلاینت رو ساپورت کردم ومشکلی هم ندارم

hsadeh
پنج شنبه 25 مرداد 1386, 16:20 عصر
من تا 350 کلاینت رو ساپورت کردم مشکلی نداشتم البته بستگی به شبکه دارد

tthenry14plus
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 09:25 صبح
بله من توی یه سازمانی بودم که بانک اطلاعاتی اونها برای اتوماسیون اداریشون access بود
و تعداد کاربران آنها 450 نفر بود که به طور متوسط در هر لحظه 400 نفر همزمان از اون استفاده می کردند و هیچ مشکلی نداشتند

البته اینو بدون که استفاده از بانک اکسس برای این جور کارها یه ریسکه
بیشتر از SQL SERVER استفاده می کنند

moustafa
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 11:31 صبح
این خیلی رویائی ء آخرین مقاله ای که من خوندم ساپورت 255 کاربر همزمان اعلام کرده بود!!
اگه شما بعینه دیده باشی پس معلوم که نمیشه به این مقالات و فرو مهای خارجی زیاد هم اعتماد واستناد کرد

morteza_lll
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 12:10 عصر
درسته - خود من سیستم اتوماسیون داشتم - تو یه شرکت 350 کاربر داشتم با اکسس و دارم

moustafa
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 14:16 عصر
درسته - خود من سیستم اتوماسیون داشتم - تو یه شرکت 350 کاربر داشتم با اکسس و دارم
ممکنه تعداد رکورد و حجم فایل و امکانات سخت افزاریتان را بفرمائید ؟
یادمه دو سال پیش درارتباط با توانائی های اکسس در تولید برنامه های تجاری و حسابداری مطالبی رو عنوان کرده بودم که از دید یکی از افراد خبره جوک تلقی شده بود !
هم اکنون که اظهارات شما و دیگر دوستان رو اونهم بطور واقع وعملی می بینم مثل اینکه زیاد هم جوک نبوده

mohammadgij
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 14:31 عصر
شما با 350 کاربر توی اکسس کار میکنید؟ اینتر فیستون چیه؟
همون اکسس؟
برای کنترل کاربران در ثبت و تقدم و تاخر چه کاری کردین؟
قسمت امنیت برنامه تون رو چطور برای 350 کاربر ست کردین؟
من با Work Group که کار می کردم یادمه تا 50 الی 100 تا User بیشتر نتونستم Add کنم. البته شایدم اشکال از من بوده ولی واسم جالبه بدونم چطور خطاهای همزمانی و .... رو برای 350 نفر چک میکنید؟

morteza_lll
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 14:55 عصر
بله دوستان
اینترفیسم همون اکسسه
شبکه با سرعت 1000 دارم
هر کسی تو اکسس یک user , password داره - ونیازی به تعریف تک تک آنها در wordgroup ندارد فقط کافی یک user گروهی برای ورود به شبکه برای آنها تعریف کنید
خوبی اکسس اینه شما زمانی که وارد یک رکورد می شوید اون رکورد برای شما ست و هیچ کس دیگر نمیتواند روی رکورد شما ادیت کند
فایلهامو اصلیمو تو شبکه به چند قسمت تقسیم کردم که بار روی یک فایل نباشه