PDA

View Full Version : یه سئوال در مورد گزارش گیری با کد

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 06:59 صبح
سلام دوستای عزیز
خوبید ...
من یه برنامه اینجا گزاشتم که با بانک ارتباط برقرار می کنه و اطلاعات رو از بانک می خونه حالا بانک هر جایی که می خواد باشه ....
حالا می خوام که یکی لطف کنه و از بانک من یه گزارش بگیره ( البته کدش رو روی این برنامه بزاره )
طوری که بانک رو هرجایی که گزاشتم گزارش گیری مشکلی نداشته باشه ....
ممنون و مرسی ...

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 17:06 عصر
اگر کسی هست که این کارو انجام میده لطف کنه و برام بنویسه ...
بازم ممنون

ghafoori
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 20:38 عصر
منظور شما از گزارش چیه شما باید کار با سازنده های گزارش مانند گزارش ساز خود دات نت یا کریستال ریپورت را یاد بگیرید آموزش کریستال ریپورت هم داخل سایت و داخل انجمن کریستال وجود دارد

مهدی رحیم زاده
جمعه 18 اسفند 1385, 06:27 صبح
ببینید دوست عزیز من با کریستال ریپورت گزارش گیری می کنم ، اما مسیر بانکم برای گزارش گیری باید یه چیز مشخص باشه ، نه اون چیزی که کاربر برنامه رو تو اون نصب می کنه و من می خوام کار بر هرجایی که برنامه رو نصب کرد گزارشات برنام بتونه بانک رو پیدا کنه ....
یعنی ارتباط بانک با کریستال ریپورت ....
و میشه در مورد گزارش ساز خود دات نت هم یه خورده توضیح بدین ...

ghafoori
جمعه 18 اسفند 1385, 07:35 صبح
گزارش ساز خود دات نت ان هم شبیه خود کریستال است بنظر من فرق انچنانی ندارد

اما مسیر بانکم برای گزارش گیری باید یه چیز مشخص باش
این قضیه بانک اطلاعاتی در برنامه های گزارش گیری بعد معظلی شده و خیلی در مورد ان بحث شده
دنبال گزارشگیری پویا بگردید یکی از راحش که یکی از دوستان به ان رسیده بود گزارش گیر دات نت فایل های گزارش خود را با xml ذخیره می کند پیشنهاد این بود که این فایل را تغییر داد تا گزارش مورد نظر تولید شود و پیشنهادات دیگر هم بود یکمی بگردید انشاالله یک چیزی پیدا می کنید