PDA

View Full Version : یک ادیتور ساده ، کم حجم و کاربردی

rtech
پنج شنبه 17 اسفند 1385, 23:49 عصر
سلام دوستان
میخوام یک ادیتور ساده و کم حجم رو بهتون معرفی کنم که فکر کنم خیلی جالب باشه .
ابتدا فایل را دانلود کنید .

فایل ueditor.dll را در شاخه bin سایتتان کپی کنید .

پوشه ueditor که شامل فولدرهای uDialogs و uImages میباشد را نیز در روت سایت خود کپی کنید .

حال خط زیر را در بالا سایت خودتان کپی کنید :

<%@Register TagPrefix="uEditor" Namespace="EFW.Controls.Web" Assembly="uEditor" %>

حال میتوانید در هر جای سایتتان از این کنترل استفاده کنید :

<uEditor:uEditor id="uEditor1" MenuBarMode="FullMenu" FormName="Form1" IconPath="uEditor/uImages" DialogsPath="uEditor/uDialogs" BlankSRC="uEditor/h1.htm" runat="Server" AllowHtmlEdit="True" Columns="2" DisableuEditor="False" WorkMode="Design" >ramin ahmadi</uEditor:uEditor>&nbsp;

دمویی هم از این کنترل آپلود کردم که میتوانید برای اطلاعات بیشتر از آن استفاده کنید
امیدوارم که مورد استفاده قرار بگیره

iman_22a
جمعه 18 اسفند 1385, 02:15 صبح
سلام رامین جان
ممنون از ادیتورت . من استفاده کردم و تا جایی که نمونه مثال گذاشته بودی همه چیز درسته ، فقط موقعی که می خوام متن ورودی که ممکنه شامل لینک یا کلا شامل تگهای Html است رو در یک کنترل دیگر مثل textBox یا TextArea نمایش بدم ( مثلا با زدن یک دکمه) چنین اروری میده :

A potentially dangerous Request.Form value was detected from the client

(uEditor1="2<HTML><HEAD></HEAD><...").

میگه یک درخواست از سمت کلاینت اومده که شامل کدهای خطرناکه ، بنظرت چکار باید بکنم

someCoder
جمعه 18 اسفند 1385, 04:25 صبح
سلام رامین جان
ممنون از ادیتورت . من استفاده کردم و تا جایی که نمونه مثال گذاشته بودی همه چیز درسته ، فقط موقعی که می خوام متن ورودی که ممکنه شامل لینک یا کلا شامل تگهای Html است رو در یک کنترل دیگر مثل textBox یا TextArea نمایش بدم ( مثلا با زدن یک دکمه) چنین اروری میده :

A potentially dangerous Request.Form value was detected from the client

(uEditor1="2<HTML><HEAD></HEAD><...").

میگه یک درخواست از سمت کلاینت اومده که شامل کدهای خطرناکه ، بنظرت چکار باید بکنم

بطور خلاصه، خط اول فایل aspx رو اینجوری کن:

<%@ Page Language="???" ... validateRequest="false"%>یعنی validateRequest="false" رو بهش اضافه کن

بطور مفصل: اینو بخون: http://www.asp.net/faq/requestvalidation.aspx