PDA

View Full Version : درخواست برنامه ی ارسال ایمیل

fire-wizard
شنبه 19 اسفند 1385, 23:49 عصر
با سلام به همه ی بچه های فعال این بخش.

من یک نمونه میخوام که بتونه یک ایمیل به یاهو ارسال کنه . لطفا اگه کسی خواست این لطف رو بکنه خواهشا واقعا این نمونه بتونه ایمیل رو ارسال کنه و از کار نیوفتاده باشه.

shamsoft
یک شنبه 20 اسفند 1385, 00:07 صبح
واسه این کار بهتره که یه موتور ارسال ایمیل با مثلا php داشته باشی و بعد از طریق وی بی متغییرها رو به اون صفحه ارسال کنی تا بقیه کارها رو فایل php انجام بده. از طریق خود وی بی هم من یه سری سورس دیدم و بعضی هاشون رو که امتحان کردم کار نکرده

fire-wizard
یک شنبه 20 اسفند 1385, 00:27 صبح
پس جریان این تروجان ها چی هست که میسازن ؟ خوب اونا هم ایمیل میزنه دیگه ولی این همه دردسر نداره؟
البته من این رو برای ساخت تروجان یا ویروس نمیخوام برای ساخت یک فرم کاری لازمش دارم

__H2__
یک شنبه 20 اسفند 1385, 10:47 صبح
سلام
نمیدونم زبانت چیست؟
ولی اگر با زبانی از اعضای Framework کار میکنی (مثل VB8 یا #C) خیلی راحت است.

با استفاده از کلاسس SmtpClient و دستور Send (دو نوع Send دارد، یکی راحت و سریع که همانجا متن و آدرس را میگیرد و نوع دیگر که کامل است و یک نمونه کامل MailMessage میگیرد)
برای یک ایمیلی کامل (با Attach - Bcc - CC و...) یک نمونه از کلاسس
MailMessage بسازید و با همان دستور Send آنرا بفرست.

fire-wizard
یک شنبه 20 اسفند 1385, 12:21 عصر
من این نمونه رو برای vb میخوام . اگه لطف کنید خودتون یکی برام درست کنید

shamsoft
یک شنبه 20 اسفند 1385, 12:37 عصر
پس جریان این تروجان ها چی هست که میسازن ؟ خوب اونا هم ایمیل میزنه دیگه ولی این همه دردسر نداره؟
من از چندتاشون که پرسیدم اونا هم از همین روشی که گفتم استفاده کرده بودن. نمونش هم آقای بهزاد خزاما و آرش ویسکرمی و ...

__H2__
دوشنبه 21 اسفند 1385, 14:09 عصر
سلام
ساده ترین کد ارسال ایمیل با VB8

Dim x As New System.Net.Mail.SmtpClient
Call x.Send("from@yahoo.com", "to@yahoo.com", "letter subject", "text of the message")

mehran8
یک شنبه 27 اسفند 1385, 16:30 عصر
سلام
ساده ترین کد ارسال ایمیل با VB8

Dim x As New System.Net.Mail.SmtpClient
Call x.Send("from@yahoo.com", "to@yahoo.com", "letter subject", "text of the message")

خطا میده

Compile error:
User-defined type not defined

romina2006
یک شنبه 27 اسفند 1385, 17:39 عصر
می تونی از سورسهای زیر استفاده کنی