PDA

View Full Version : افزایش طول یه فیلد string در کریستال ریپورت درون NET.

maryam_jamshid
یک شنبه 20 اسفند 1385, 11:39 صبح
سلام دوستان
چطوری میشه یک فیلد از نوع string رو که در کریستال ریپورت مربوط به NET.به کار بردم رو طول اون رو افزایش بدم؟
مثلا فیلد باید مقدار 12/11/1384 رو نمایش بده ولی مقدار 1384 رو فقط نشون میده.؟؟؟؟؟؟
ببینید در بخش field Explore و فیلد view که قبلا ساختم و تحت عنوان Year می باشه وقتی روی اون راست کلیک میکنم و Browse Field Data می زنم هم فقط 4 کارکتر اول رو نشون میده و طول اون هم 4 می باشه ؟ اگه راهی باشه بشه که طول این فیلد رو در کریستال ریپورت زیاد کنم فکر میکنم مشکل حل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در صورتیکه من در بانکم طول اون رو افزایش دادم .

با تشکر

rezaei manesh
یک شنبه 20 اسفند 1385, 12:56 عصر
من هم یه همچین مشکلی دارم اما من می خوام فیلد یا تکست کریستال به صورت پویا وابسته به متن طولش تعیین بشه
شما اطمینان دارید که فیلد شما از نوع رشته هست فکر کنم رشته رو به عدد تبدیل می کنه مثل دستور (val) عمل کرده ظاهراً

reza_rad
یک شنبه 20 اسفند 1385, 13:01 عصر
خصوصیت CanGrow مشکلتون رو حل نمی کنه؟

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=59257&highlight=cangrow

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=29131&highlight=cangrow

rezaei manesh
یک شنبه 20 اسفند 1385, 13:21 عصر
اگه با من هستید باید بگم نه چون canrow خط جدید اضاقه می کنه و برای کار من مشکلی رو حل نمی کنه من یه چیزی شبیه autosize دات نت 2005 می خوام

maryam_jamshid
یک شنبه 20 اسفند 1385, 15:09 عصر
من نوع فیلدم nvarchar است و اندازهاش رو 50 گذاشتم ولی فقط چهارحرف اول رو نشون میده.

rezaei manesh
یک شنبه 20 اسفند 1385, 15:44 عصر
فیلد رو مستقیم می برین تو گزارش و نشون می دید هیچ واسطی نیست واسط ها رو با توضیح بگید مثلا اگه از فرمول استفاده کردید و... اگه هم خواستید همون تیکه رو بزارید ماببینیم شاید تونستیم رو برنامه خودت مشکلت رو حل کنیم

maryam_jamshid
یک شنبه 20 اسفند 1385, 20:30 عصر
من توی db ام که sqlserver2000 است یه view تعریف کردم که توی این view به نام آمار amar یه فیلد دارم که year و از نوع nvarchar و اندازش 50است.بعد توی گزارش گیری من این view به نام amar رو add کردم و فیلدهاش هم می بینم ولی فیلد year اون وقتی روی اون راست کلیک میکنم و browse data field رو میزنم 4 کارکتر اول رو نشونم میده و طولش هم 4 است؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی 10/10/1384 رو که توی view می بینم در گزارشگیریم به صورت 1384 نمایش میده.

maryam_jamshid
یک شنبه 20 اسفند 1385, 21:26 عصر
ببینید زمانی که یه view رو در کریستال ریپورت add می کنم این مشکل هست ولی اگه من فیلد year رو مستقیما از table ام بخونم مثلا table به نام َAsar بخونم این مشکل وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rezaei manesh
دوشنبه 21 اسفند 1385, 10:18 صبح
شما توسط اون ویوت یه جدول رو تو دیتا ست پر کم و بعد اون جدول رو ببر به کریستال قبل کریستال هم می تونی چک کنی که ببینی اطلاعات کامل اومده یا نه
همچین مشکلی نباید وجود داشته باشه یه جای کارت می لنگه
اگه بتونی گزارشت و اون ویوت و جداول درگیرشو اینجا بذاری ببینیم راحت تر می تونیم کمکت کنیم