PDA

View Full Version : فال حافظ

منا مرادی
دوشنبه 21 اسفند 1385, 09:58 صبح
من می خوام با استفاده از وب بی فال حافظ رو بنویسم که قابلیت حذف و اضافه ی فال داشته باشه کسی میتونه منو تو این زمینه کمک کنه؟

mahdyeh
دوشنبه 21 اسفند 1385, 12:06 عصر
سلام
خوب مشکلتون کجاست؟
میتونید از به Data Base SQL وصل بشید و برای حذف و اضافه از دستورات Insert & Delete و برای تغییر دادن ار Updata استفاده کنید .
موفق باشید

yavari
دوشنبه 21 اسفند 1385, 14:15 عصر
سلام

از سایت ایران ویج یه نمونه هست دانلود کنید کلی راه میفتید !
پیدا نکردید بگید آپش کنم !

موفق باشید

seeker
دوشنبه 21 اسفند 1385, 16:14 عصر
من فکر میکنم خانم مرادی میخوان خودشون یه برنامه با بیس لوکال مثل اکسس بنویسند
برای اینکار باید صورت مسئله شون رو کامل بگن تا دوستان بتونن کمکشون کنن

منا مرادی
سه شنبه 07 فروردین 1386, 09:02 صبح
من باید حتما با وی بی این پروژه رو بنویسم فال حافظ که با زدن کامند باتن فرم مربوطه باز میشه و قابلیت حذف و اضافه ی فال رو داشته باشه حالا من نمی دونم به چه وسیله پروژم این قابلیت رو میتونه داشته باشه

کم حوصله
سه شنبه 07 فروردین 1386, 11:25 صبح
مشکل اصلی شما چیست؟
صورت مسئله را کامل بگید!!

ببنید به صورت کلی شما باید یک دیتابیس داشته باشید برای ذخیره کردن اطلاعات (نوع دیتابیس مهم نیست)و یک فرم در وی بی جهت نمایش و ویرایش اطلاعات. که از طریق وی بی به دیتابیس متصل شده و به صورت رندوم یک رکورد را بخوانید ونمایش دهید! این فال شما.
حال در فرم یک باکس بگذارید جهت ورود کردن دیتای جدید و یک کامند جهت حذف رکورد جاری.

RamezanBeik
سه شنبه 07 فروردین 1386, 20:43 عصر
از هیچ کمکی به شما دریغ نداریم.

حامد مصافی
سه شنبه 07 فروردین 1386, 22:54 عصر
به به جناب کم حوصله
قربان مشتاق دیدار، بعد از چند سال برگشتید؟؟!!!

@ خانم مرادی: سوال شما خیلی کلیه. راستشو بخواید بنده فکر می کنم پروژه دانشگاهی شماست.
در هر صورت شروع به نوشتن برنامه کنید و در نقاطی که اشکال دارید سوال بپرسید و اشکالاتتونو برطرف کنید.
در این حالت که شما تقاضا می کنید کمی دشواره! که کل برنامه رو بنویسیم (یا حتی توضیح بدیم)

منا مرادی
پنج شنبه 16 فروردین 1386, 16:09 عصر
من نگفتم شما پروژه منو بنویسید من احتیاج به کمک دارم.من یک فرم دارم که 12 کامند باتن داره با کلیک بر روی هر کدوم فرم مربوطه یا میشه گفت فال مربوط به کامند باز میشه هم چنین هر فرم قابلیت پخش صدا داره .حالا مشکل من اینه که به وسیله ی چه دستور یا برنامه این پروژه می تونه قابلیت حذف و اضافه ی فال رو داشته باشه.من اکسس رو پاس کردم و تقریبا بلدم میتونم با اکسس این پروژه رو بنویسم؟

sohrab o
پنج شنبه 16 فروردین 1386, 16:55 عصر
این متن دیوان حافظ شاید لازم بشه

majid325
جمعه 17 فروردین 1386, 20:24 عصر
من نگفتم شما پروژه منو بنویسید من احتیاج به کمک دارم.من یک فرم دارم که 12 کامند باتن داره با کلیک بر روی هر کدوم فرم مربوطه یا میشه گفت فال مربوط به کامند باز میشه هم چنین هر فرم قابلیت پخش صدا داره .حالا مشکل من اینه که به وسیله ی چه دستور یا برنامه این پروژه می تونه قابلیت حذف و اضافه ی فال رو داشته باشه.من اکسس رو پاس کردم و تقریبا بلدم میتونم با اکسس این پروژه رو بنویسم؟

خوب شما تقریبا با هر زبونی میتوند این برنامه رو بنویسید , با توجه به این که مشکل شما مربوط به تغییرات بانک هست فکر میکنم با اکسس راحت تر باشید.

tc1000
جمعه 18 خرداد 1386, 02:21 صبح
این متن دیوان حافظ شاید لازم بشه

چطوری این رو تبدیل به اکسس کنم

noorsoft
جمعه 18 خرداد 1386, 05:22 صبح
شما در واقع می با استفاده از RND می توانید هر بار هر فالی که خواستید را انتخاب کنید و برای کلید ها تون قرار بدید اگه منظور شما را درست متوجه شده باشم و الی دیوان حافظ که احتیاج به حذف و اضافه نداره

majjjj
جمعه 18 خرداد 1386, 06:36 صبح

باسلام
اگه بجای کامند باتن از منو استفاده کنید ظاهر برنامه قشنگ تر میشه
البته ببخشید شاید کار شما باید با کامند باتن باشه

mehran_337
چهارشنبه 15 اسفند 1386, 11:15 صبح
لینک زیر فایل متنی حاوی دیوان حافظ می باشد
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=324283&postcount=10
با ای برنامه نتونستم تبدیل کنم به بانک فاکس . دوستان اگه محبت کنند فایل تبدیلیشو بزارن ممنون می شم

liaghat
چهارشنبه 15 اسفند 1386, 13:08 عصر
اگر منظور شما اضافه شدن و حذف کردن کامند باتن ها در حین اجرای برنامه است ، بفرمایید تا راهنمایی کنیم.

AmirAmiri
چهارشنبه 15 اسفند 1386, 19:22 عصر
من یه نرم‌افزاره فال قبلاً ساختم و الانم سورسش آماده ست.
فاله من اینطوریه که اول جنسیت رو میپرسه بعد کامندها حذف میشن و دوباره ظاهر میشن و اینبار حروف الفبا رو نشون میده. دوباره کامدها حذف میشن و دوباره ظاهر میشن و به همین صورت چند سوال میپرسه و بعد از آخرین سوال (فرمالیته) یک پاسخ از بین 60 پاسخ به طور اتفاقی انتخاب میکنه و نمایش میده. لازم به ذکره که به خاطر گرافیک بالای برنامه و همچینین کمبود وقت حوصله نداشتم الان آپلودش کنم اگه بدردتون میخورد بگید تا بذارمش.
تمام نرم‌افزار توسط خودم نوشته شده و از رابط گرافیکی بسیار بالایی برخورداره.

mahmood_s
پنج شنبه 16 اسفند 1386, 01:16 صبح
با سلام
خانم مرادی شما یک برنامه مثل مثالی که آپلود کردم می خواستید

bbBbkam
چهارشنبه 14 آبان 1393, 19:00 عصر
در هر صورت وقی فال حافظ (http://www.hoosheparsi.ir/tabid/242/Default.aspx) تون آمااده شد بذارید ما هم استفاده کنیم

dadeBaran
پنج شنبه 15 آبان 1393, 09:55 صبح
سلام دوست عزیز
نمیدونم بچه جواب شما رو دادن یا نه و یا بالاخره جوابی گرفتین یا نه ؟
اگه من سوال شما رو خوب متوجه شده باشم شما به سورس زیر احتیاج دارین...