PDA

View Full Version : سرعت کریستال ریپورت

nazila_f
دوشنبه 21 اسفند 1385, 12:55 عصر
من با کریستال ریپورت Net2005 کار میکنم و مستقیم از جدولم Select می کنم و کریستال درست میکنم از View استفاده نمی کنم .یک جدول وجود داره که با هیچ جدول دیگری Join نشده و ایندکس هم داره ولی وقتی کریستال رو روی چاپگر می فرستم خیلی کنده . خیلی زیاد. چی کار باید بکنم ؟ :عصبانی++:

reza_rad
سه شنبه 22 اسفند 1385, 08:05 صبح
یعنی گزارش زود لود میشه ولی پرینت گرفتنش طول می کشه؟
بیشتر توضیح بدین.

Neda_Bagheri
سه شنبه 22 اسفند 1385, 10:37 صبح
نه دقیقا موقع لود شدن طول می کشه .بعد از لود سریع پرینت می شه . از 10 ثانیه تا 30 ثانیه طول می کشد . بانک هم خالی است (حدودا 5 تا رکورد)

nazila_f
پنج شنبه 24 اسفند 1385, 14:03 عصر
مشکل حل شد. ایراد از این بود که در صفحه اول برنامه برای ساعت و چند مورد دیگر از تایمر استفاده می کردم که تایمر باعث شده بود کریستال ریپورت بینهایت دیر بیاد .:تشویق:

ir_programmer
شنبه 26 اسفند 1385, 11:54 صبح
با تبریک نوروز 86 :لبخندساده:
شاید قرار دادن ساعت و .. در سرعت گزارش تاثیر داشته باشند، ولی بهتر است در هنگام اجرای برنامه و در فرم Startup کد لود شدن کریستال را قرار دهید . بعد خواهید دید که اولین گزارش شما با سرعت اجرا می گردد.
موفق باشین:چشمک:

shahram197070
سه شنبه 07 فروردین 1386, 12:36 عصر
ولی بهتر است در هنگام اجرای برنامه و در فرم Startup کد لود شدن کریستال را قرار دهید . بعد خواهید دید که اولین گزارش شما با سرعت اجرا می گردد.

با سلام
جناب ir_programmer
اگه امکان داره در مورد لود شدن کریستال در ابتدای برنامه بیشتر توضیح بدید ممنون

shahram197070
سه شنبه 07 فروردین 1386, 12:39 عصر
ولی بهتر است در هنگام اجرای برنامه و در فرم Startup کد لود شدن کریستال را قرار دهید .

با سلام
جناب ir_programmer

shahram197070
سه شنبه 07 فروردین 1386, 12:39 عصر
ولی بهتر است در هنگام اجرای برنامه و در فرم Startup کد لود شدن کریستال را قرار دهید . بعد خواهید دید که اولین گزارش شما با سرعت اجرا می گردد.

با سلام
جناب ir_programmer