PDA

View Full Version : گزارشات لیستی در crystal reports

himehdi
سه شنبه 22 اسفند 1385, 02:48 صبح
با سلام
من میخوام بدونم که چطوری میتونم لیستی به شکله یه جدوله خونه بندی شده تویه گزارشم که میخوام با CRYSTAL REPORT طراحی کنم داشته باشم یه شکل که از تویه power point گروهه این چند نفر پیدا کردم واسه روشن شدن قضیه میزارم

Armin62
چهارشنبه 23 اسفند 1385, 15:31 عصر
عزیز این که یک گزارش ساده است فقط از قسمت detail و Page Header استفاده شده و هیچ چیز خواسی نداره

himehdi
چهارشنبه 23 اسفند 1385, 18:08 عصر
سلام
لطف کردید اولین پاسخ را شما دادید شاید خیلی ساده باشه ولی واسه من که اولین باره میخوام با CRYSTAL REPORTS گزارش بسازم مشکله و نمیدونم اصلاً باید من این شکل را چطور طراحی کنم اگه میشه لطف کن یه کمی درباره ی این مساله توضیح بدید .
تجربه ای که من داشتم فقط ساختنه گزارشی بوده که یه سری اطلاعات زیره هم لیست بشند.

Armin62
پنج شنبه 24 اسفند 1385, 04:26 صبح
در قسمت detail از فرم کریستالت دقیقا طرحی رو که میخوای گزارشت به اون صورت لیست بشه رو طراحی کن همین.

himehdi
پنج شنبه 24 اسفند 1385, 20:13 عصر
سلام آقا شما منظورتون اینه که من این کار را با

line ,box, text object انجام بدم این کار که خیلی وقت گیر میشه من میخوام ببینم چیزی شبیهه cross tab که من دیدم خودش جدول میسازه وجود نداره در ضمن من میخوام گزارشم بتونه جدولش به طوره خودکار اضافه بشه واسه این که مشکلی نیست

مرسی واسه پاسختون

Armin62
شنبه 26 اسفند 1385, 01:42 صبح
دوست من ببینین اینطور مثال میزنم
در همون عکسی که گزاشتی 4 تا جدول وجود داره و هر کدوم مربوط به یک شخص کسی که فرم این گزارش رو ساخته فقط یک جدول رو طراحی کرده و مابقی به طور خودکار تولید میشه شما اگه در قسمت detail یک جدول رو بسازی و اطلاعات بانکتو به اون بدی گزارشت به طور خودکار به تعداد رکورد های بانکت برات جدول میسازه. حتی مکمه چندین صفحه هم بشه.