PDA

View Full Version : ایجاد ردیف در فرمهای continuous form

AHMAD-AHMAD
چهارشنبه 23 اسفند 1385, 15:52 عصر
با سلام و خسته نباشید
چگونه میتوان در فرمهایی که دفالت ویو آنها continuous form است در کنار هر رکورد ردیف قرار داد.

davood-ahmadi
جمعه 03 فروردین 1386, 02:39 صبح
من خودم یک بار به اینصورت انجام دادم که یک فیلد در همان جدول به اسم rad درست کردم و آنرا خالی گذاشتم. هر بار که فرم می خواست لوود شود آنرا طبق در خواست کاربر مقدار دهی می کردم. البته این کار برای اطلاعات بالا مثلا در حدود 5000 به بالا کمی زمان می برد تا فرم مربوط باز شود. اگر این راهنمایی کوچک من مفید نبود می توانم کاملتر توضیح بدهم و یا مثالی برایتان آماده کنم.

alireza1514
یک شنبه 05 فروردین 1386, 10:06 صبح
اگه سامپل فرم اکسس رو از همین سایت دانلود کرده باشی یه مثال در همین رابطه وجود داره که اسم فرمش رو هم گذاشته base line number می تونی خیلی راحت ازش استفاده کنی.اگه پیداش نکردی که می کنی بگو تا یه نمونه برات بزارم

AHMAD-AHMAD
یک شنبه 05 فروردین 1386, 12:47 عصر
اگه سامپل فرم اکسس رو از همین سایت دانلود کرده باشی یه مثال در همین رابطه وجود داره که اسم فرمش رو هم گذاشته base line number می تونی خیلی راحت ازش استفاده کنی.اگه پیداش نکردی که می کنی بگو تا یه نمونه برات بزارم
با تشکر از شما
متاسفانه مثال رو ندیدم
یه توضیح کوچیک بدم که من میخواهم این شماره مانند شماره رکورد پایین فرم باشه. یعنی با حذف یک رکورد شماره ها ی بعدی تغییر کنه

AHMAD-AHMAD
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 12:55 عصر
من خودم یک بار به اینصورت انجام دادم که یک فیلد در همان جدول به اسم rad درست کردم و آنرا خالی گذاشتم. هر بار که فرم می خواست لوود شود آنرا طبق در خواست کاربر مقدار دهی می کردم. البته این کار برای اطلاعات بالا مثلا در حدود 5000 به بالا کمی زمان می برد تا فرم مربوط باز شود. اگر این راهنمایی کوچک من مفید نبود می توانم کاملتر توضیح بدهم و یا مثالی برایتان آماده کنم.
اگر ممکنه یه مثال بگزارید

davood-ahmadi
پنج شنبه 16 فروردین 1386, 10:54 صبح
فعلاً تا راه بهتری را دوستان پیشنهاد کنند از این نمونه استفاده کنید.

Fatollah_ghazi
جمعه 04 اردیبهشت 1388, 07:16 صبح
فعلاً تا راه بهتری را دوستان پیشنهاد کنند از این نمونه استفاده کنید.
با سلام :
اگه منظورتون ثبت ردیف در گزارش باید بگم بهتره یک تکس باکس ایجاد کرده در کنترا باکس آن در قسمت سورس =1 را تایپ کنید و مقدار overal sum را در قسمت پایین فعال کنید.

مهدی قربانی
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 00:43 صبح
با سلام :
اگه منظورتون ثبت ردیف در گزارش باید بگم بهتره یک تکس باکس ایجاد کرده در کنترا باکس آن در قسمت سورس =1 را تایپ کنید و مقدار overal sum را در قسمت پایین فعال کنید.

سلام
دوست گرامی فکر می کنم به عنوان تاپیک دقت نکردید !!!؟ کسی درباره گزارش سئوال نکرده بود که شما در ارتباط با گزارش پاسخ دادید ، لطف کنید منبعد از ارائه پاسخ غیر مرتبط خودداری کنید ضمن اینکه تاریخ طرح سئوال مربوط به بیشتر از 2 سال قبل هست .