PDA

View Full Version : show form

Future
پنج شنبه 24 اسفند 1385, 12:10 عصر
سلام دوستان، من در VS2005 می خوام یک پروژه ASP شروع کنم برای این منظور هم در New/Website زبان C# را اجرا کردم ولی نمیدانم چرا فرم مورد نظر را نمی توانم ببینم تا کد به آن اضافه کنم

iman_22a
پنج شنبه 24 اسفند 1385, 12:49 عصر
مراحل شروع یک پروژه asp.net :
اجرای دات نت
File>New Website
انتخاب C# از قسمت Language
انتخاب Asp.net Web Site از templates
انتخاب نوع سیستم فایل : file system or http or ftp
بعد از این مراحل پروژه ساخته میشه و صفحه Default سفید نمایش داده میشه
با زدن F7 صفحه کد نویسی میاد
کافی بود ؟

Future
جمعه 25 اسفند 1385, 10:18 صبح
سلام دوست عزیز میشه بفرمائید منظورتان از انتخاب نوع فایل سیستم چیه؟؟؟؟و من باید کدام را انتخاب کنم
با تشکر

iman_22a
جمعه 25 اسفند 1385, 12:07 عصر
ببینید ، فایل سیستم یعنی سیستمی که باهاش پروژه تون رو می سازید :
اگر می خواهید پروژه رو در IIS به صورت یک Virtual Directory بسازید ، تا بتونید هم از طریق Vb و هم از طریق IIS و Ie پروژه رو اجرا کنید باید فایل سیستمون Http باشه
با انتخاب فایل سیستم File ، نیازی به IIS نخواهید داشت و پروژه هاتون رو فقط از طریق دات نت می تونید اجرا کنید .
با انتخاب Ftp می تنید مستقیم اطلاعاتتون رو به هاست بفرستید و از اونجا اجرا کنید

در کل استفاده از Http و ساختن Virtual Directory پیشنهاد میشه

Future
شنبه 26 اسفند 1385, 06:09 صبح
سلام دوستان، من ای اس پی را اجرا کردم و از منوی new/website را انتخاب می کنم.نوع فایل من هم httpاست ولی چلوی نوع فایلیک چیزی از من می خواد.من هم یک آدرسی که تنظیم کردم را میدم ولی این پیغام خطا را می دهد.میشه محبت کنبد و بگید از اول باید چکار کنم برای تنظیم.

iman_22a
شنبه 26 اسفند 1385, 11:53 صبح
فایل سیستم روکه Http گذاشتید دکمه Browse را می زنید و در صفحه جدید Local IIS را انتخاب کنید و از بالا سمت راست دکمه Create New Webapplication را می زنید و نام مورد نظر را وارد می کنید و بعد Open و در نهایت Ok

تمامی این موارد در راهنمای خود دات نت ( MSDN ) بصورت کاملا واضح و روشن در بخشهای Walkthrough ( آموزش قدم به قدم ) امده است ، قبل از این که تاپیک جدیدی ایجاد کنید ، پیشنهاد میکنم سری به آنجا بزنید ، شاید تا مدتی احتیاجی به بازکردن تاپیک جدید پیدا نکنید

با تشکر