PDA

View Full Version : مشکلی که با refresh فعلا حل میشه

PrinceDotNet
جمعه 25 اسفند 1385, 00:06 صبح
سلام
من یک usercontrol دارم که در اون یک عکس آپلود میشه و نشون داده میشه.ولی وقتی که توی صفحه می ذارمش و آپلود می کنم اول عکس آپلود شده رو نشون نمی ده. ولی اگر صفحه رو refresh کنم نشونش می ده.
ضمنا من عکس رو تو یک table ذخیره می کنم.
میشه منو راهنمایی کنید ؟
ممنون

اَرژنگ
جمعه 25 اسفند 1385, 02:44 صبح
سلام
من یک usercontrol دارم که در اون یک عکس آپلود میشه و نشون داده میشه.ولی وقتی که توی صفحه می ذارمش و آپلود می کنم اول عکس آپلود شده رو نشون نمی ده. ولی اگر صفحه رو refresh کنم نشونش می ده.
ضمنا من عکس رو تو یک table ذخیره می کنم.
میشه منو راهنمایی کنید ؟
ممنون
بستگی به ورشت داره که چه جوری اینکار را انجام میدی.
یا باید روش را عوض کنید یا اینکه یک اگر یکجایی بکاریی، حالا
بدونه دانستن بیشتر در مورد روشتان علم غیب من کافی نیست برایه اینکار.

PrinceDotNet
جمعه 25 اسفند 1385, 10:06 صبح
منظورم اینه که وقتی از یک UserControl در یک صفحه استفاده می کنم تغییراتی که توسط اون انجام میشه بعد از PostBack شدن در همون صفحه ای که کنترل در اون قرار داره اون تغییرات دیده نمی شه و به همون حالت قبلی هستش.ولی وقتی یک بار صفحه رو Refresh می کنم اون تغییرات دیده می شه.

iman_22a
جمعه 25 اسفند 1385, 12:27 عصر
ببین من نمونه کار شما و مشکلتون رو داشتم ، برای یک سیستم ثبت خبر اطلاعات رو که وارد می کردم و دو عکس را که با Fileupload انتخاب می کردم و دکمه ثبت خبر رو می زنم جدایی از چک کردن تکراری نبودن و ... وقتی خبر ثبت می شد ، عکس ها نمایش داده نمی شد ، من کاری که کردم این بود که مسیر عکس ها را توی دو متغیر در سشن می ریختم و موقعی که صفحه Postback میشد مقادیر Src کنترلهای Image رو برابر آن دو متغیر قرار می دادم و این مشکل برطرف می شد . البته از درست و منطقی بودنش مطمئن نیستم ولی جواب می داد