PDA

View Full Version : وقتی توی جدول اصلی پیمایش می کنم همزمان query آن پیمایش نمی شود !

ali_abbasi22145
جمعه 25 اسفند 1385, 13:20 عصر
سلام
من یک جدول اصلی دارم شامل فیلدهای first_name,last-name,…و یک query به جدول وصل کردم که کارش ساخت fulln:=first_name+last_name (full_name ) اما مشکل این است که وقتی توی جدول اصلی پیمایش می کنم همزمان query پیمایش نمی شود آیا تنظیم خاصی است که query وصل شده به جدول باهم عقب و جلو روند.
در شکل زیر می بینید که جدول روی رکورد دوم است و اگر رکورد بعدی هم داشته باشم مدام query در رکورد اول است.

MNosouhi
جمعه 25 اسفند 1385, 16:56 عصر
هر کوئری یا تیبل مستقل از بقیه کوئری ها یا تیبل ها عمل میکنه . حتی اگز هر دو به یک دیتابیس وصل باشند .

ali_abbasi22145
جمعه 25 اسفند 1385, 19:08 عصر
هر کوئری یا تیبل مستقل از بقیه کوئری ها یا تیبل ها عمل میکنه . حتی اگز هر دو به یک دیتابیس وصل باشند .

من از همان تیبل کوری گرفته ام!!!
حالا نمی شود با هم یک جوری تنظیم کنم در object inspectot یا جای دیگر که با هم عقب و جلو بروند؟

mehdi_mohamadi
جمعه 25 اسفند 1385, 20:00 عصر
می تونی از یک دستور جستجو بر مبنای کلید اصلی استفاده کنی.

MNosouhi
جمعه 25 اسفند 1385, 22:12 عصر
وقتی رکورد جاری تغییر می کنه ، رویداد afterScroll اتفاق میفته ، از طریق اون رویداد میتونی دو تا کوئریت رو با هم ست کنی.

ali_abbasi22145
یک شنبه 27 اسفند 1385, 11:52 صبح
وقتی رکورد جاری تغییر می کنه ، رویداد afterScroll اتفاق میفته ، از طریق اون رویداد میتونی دو تا کوئریت رو با هم ست کنی.
سلام
یک مثال ساده لطفا اینجا آپلود کنید.

حرفه ای
دوشنبه 28 اسفند 1385, 07:52 صبح
فرمایشات دوست خوبم آقای نصوحی درست است // با تشکر از ایشان

اما من نمی دونم شما قصد دارید چه استفاده ای بکنید و یا ساختار بانک شما به چه صورت است اما یک راه حل خیلی ساده آن است که یک Query را در چندین Grid نمایش بدی
به عنوان مثال فیلد 1 و فیلد 2 در DBGride1
فیلد 3 و فیلد4 در DBGride2
در صورت Scroll هر دو تا DBGride اطلاعات Scroll میشن

cybercoder
دوشنبه 28 اسفند 1385, 10:21 صبح
خوب Dataset جفت Grid هات یکی نیست. اگه Dataset جفتشونو یکی کنی حله

موفق باشی

ali_abbasi22145
یک شنبه 12 فروردین 1386, 19:22 عصر
خوب Dataset جفت Grid هات یکی نیست. اگه Dataset جفتشونو یکی کنی حله

موفق باشی
سلام
با وجود اینکه Dataset جفتشان یکی این مشکل را دارم!!!