PDA

View Full Version : مشکل با Kdeveloper

hmm
جمعه 25 اسفند 1385, 18:10 عصر
سلام
به پیشنهاد یه دوست Cent-OS 4 رو نصب کردم
با یوزر Root هم وارد سیستم میشم و Kdeveloper رو اجرا میکنم ولی چند مشکل دارم
1- با انتخاب پروژه جدید لیستی از زبانهایی که میتونم باهاشون کار کنم رو میاره
من تونستم با ++C و پایتون و Rubby پروژه بسازم ولی متاسفانه پایتون و Rubby هیچ اجرایی ندارند . یعنی هیچ خروجی مشخص نیست ولی ++C یه برنامه Sample رو اجرا میکنه که اونهم میتونم محیط Designش رو ببینم یعنی فقط سورس کد نشون میده (آیا باید همین طوری باشه یا من میتونم محیط Design رو ببینم)
2- با انتخاب Java و بعد KDE میخواهم یه پروژه جدید بسازم که با خطای زیر مواجه میشم
The File /root/test/subdirs Can Not be Created
3- من میخوام برای شروع یک وب سایت ساده با تکنولوژی J2ٍٍEE بسازم آیا این محیط جواب میده؟

متشکرم

Inprise
جمعه 25 اسفند 1385, 18:35 عصر
- پایتون و روبی رو باید جداگانه نصب کنی ، خروجی تستهات رو میتونی روی تب کنسول ببینی .
- اگر کد CPP ات بر اساس QT است و اگر QT Designer رو نصب کرده باشی میتونی ui. هات رو با اون باز کنی ، تغییر بدی و ...

- در مجموع Kdevelop محیط خوبی برای جاوا نیست . بهتره از Eclipse یا NetBeans استفاده کنی .

hmm
شنبه 26 اسفند 1385, 07:36 صبح
از پاسختون ممنونم

اگر کد CPP ات بر اساس QT است و اگر QT Designer رو نصب کرده باشی میتونی ui. هات رو با اون باز کنی ، تغییر بدی و ...با این حساب باید Ui رو در QT Designer طراحی کنم و بیام پروژه رو در Kdeveloper اجرا کنم
آیا راه ساده تری نیست.
کلاً من دنبال محیطی میگردم که شبیه VS باشه یعنی بتونم همزمان Ui رو طراحی کنم و در همون محیط و به راحتی کدهام رو بنویسم .
احتمالاً Eclipse یا NetBeans اینکار رو میکنن درسته؟