PDA

View Full Version : بدست آوردن پسورد یاهو توسط ویژوال بیسیک

mehran8
دوشنبه 28 اسفند 1385, 12:06 عصر
سلام دوستان
من چند وقت پیش یه کدی پیدا کردم که آیدی و پسورد یا هو رو از رجیستری ویندوز استخراج می کرد ولی یک مشکلی داشت !
پسورد رو به صورت یک سری علائم و کاراکتر نشون می داد که مشخص نمی شد این پسورد چی هست .

حالا من دنبال برنامه ای هستم که بتونه این کد های به صورت رمز در اومده رو ترجمه کنه !
اگه کسی همچین برنامه ای سراغ داره به من معرفی کنه ، من هم سورس اون تروجان رو در اختیارش می ذارم . قول میدم :چشمک:

بای

حامد مصافی
دوشنبه 28 اسفند 1385, 16:18 عصر
صحبت از مطالب مربتط با ک-ر-ک و همینطور ه-ک در این سایت اکیداً ممنوعه!
قوانین رو بخونید

mehran8
دوشنبه 28 اسفند 1385, 22:17 عصر
! Oh exusme

yashar666
دوشنبه 28 اسفند 1385, 22:57 عصر
عزیز اینا رو تو سایت تک کلیک یا ایران ویج بگو انجا فقط برنامه نویسی اونم درست
موفق باشی

mehran8
دوشنبه 28 اسفند 1385, 23:08 عصر
خوب مگه این برنامه نویسی نیست ؟

چرا ما همیشه از واقعیت فرار می کنیم ؟!!!
چرا نمی خوایم رو راست باشیم ؟!!!
چرا نمی خوایم اطلاعاتمون رو در اختیار بقیه قرار بدیم ؟!!!
چرا نمی خوایم پیشرفت کنیم ؟!!!
چرا چرا چرا ؟!!!!

معذرت می خوام یه لحظه قات زدم :)

CodeMasterX
سه شنبه 29 اسفند 1385, 01:56 صبح
کرک کردن پیشرفت هست، بله. اما هر چیزی جا و شرایطی داره!

shamsoft
سه شنبه 29 اسفند 1385, 11:27 صبح
فکر نکنم که دیگه بشه از تو رجیستری پسورد یاهو رو کش رفت. یعنی تا ورژن 7 یا شاید 7.5 هم این کار ممکن بود ولی خب واسه ورژن 8 به بعد این کار صورت نمی گیره. ولی من یه همچین برنامه ای (البته exe) داشتم که پسورد رو از رجیستری کش می رفت و decode هم می کرد ولی واسه ورژنهای بالای یاهو امتحان نکردم. حالا هم نمی دونم دارمش یا نه ولی اگه خواستید بهتون میدم. ولی مشکلی که هست من الآن سفر هستم و به کامپیوترم دسترسی ندارم :ناراحت:
ولی خب واسه این کار سورسی ندارم

mehran8
سه شنبه 29 اسفند 1385, 11:35 صبح
فکر نکنم که دیگه بشه از تو رجیستری پسورد یاهو رو کش رفت. یعنی تا ورژن 7 یا شاید 7.5 هم این کار ممکن بود ولی خب واسه ورژن 8 به بعد این کار صورت نمی گیره. ولی من یه همچین برنامه ای (البته exe) داشتم که پسورد رو از رجیستری کش می رفت و decode هم می کرد ولی واسه ورژنهای بالای یاهو امتحان نکردم. حالا هم نمی دونم دارمش یا نه ولی اگه خواستید بهتون میدم. ولی مشکلی که هست من الآن سفر هستم و به کامپیوترم دسترسی ندارم :ناراحت:

سلام
خیلی ممنون می شم سورس این برنامه رو یه جوری برام پیدا کنی .
یا فقط اگه بتونی برنامه ای برام پیدا کنی که پسورد ها رو decode کنه خیلی عالیه !
mehran8.rasa@gmail.com

Payman62
سه شنبه 29 اسفند 1385, 13:31 عصر
سلام.
منم همچین برنامه ای داشتم که پسورد رو میکشید بیرون. ولی فکر نکنم رو ورژن های جدید کار کنه.
یکی از رفیقام سیو پسورد زده و 2 ماه آن نشده. حالا پسوردش یادش نیست. میخواستم اگه میشه این برنامه رو آپ کنی تا ببینم میتونم پسشو بکشم بیرون یا نه.

mehran8
سه شنبه 29 اسفند 1385, 17:27 عصر
سلام.
منم همچین برنامه ای داشتم که پسورد رو میکشید بیرون. ولی فکر نکنم رو ورژن های جدید کار کنه.
یکی از رفیقام سیو پسورد زده و 2 ماه آن نشده. حالا پسوردش یادش نیست. میخواستم اگه میشه این برنامه رو آپ کنی تا ببینم میتونم پسشو بکشم بیرون یا نه.

اگه کسی همچین برنامه ای سراغ داره به من معرفی کنه ، من هم سورس اون تروجان رو در اختیارش می ذارم . قول میدم :چشمک: