PDA

View Full Version : گزاشتن پسورد روی دیتا بیس

VisualStudio
دوشنبه 28 اسفند 1385, 14:15 عصر
من می خواستم با اکسس یک بانک اطلاعات درست کنم که وقتی کاربر باز یک فرم باز بشه و اجازه نده به جداوال ماژول ها و ... دسترسی پیدا کنه همچنین روی بانک اطلاعاتم UserName و PassWord بگذارم

davood-ahmadi
جمعه 03 فروردین 1386, 01:21 صبح
الف- پسوورد گذاری بر روی کل بانک که هیچ کس به جز کسانیکه پسورد را می دانند ، نمی توانند وارد شوند. ولی کسانیکه که وارد شوند می توانند کلیه اجزا را تغییر بدهند: 1- all Programs > microsoft Office > microsoft access 2003 2- از روی toolbar دکمه open را کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز شود و آدرس بانک خود را در آن بدهید و قبل از اینکه دکمه Open این پنجره را فشار دهید در کنار دکمه Open یک فلش بسمت پایین است که آنرا کلیک کرده و گزینه Open Exclusive را انتخاب کرده و تأیید کنید. 3- tools > security > set database password ب- پسوورد گذاری بر روی کد های نوشته شده در VBA اکسس: 1- بر روی یک فرم یک بار کلیک کنید 2- دکمه کد از تولبار بالا را بزنید تا محیط برنامه نویسی vb باز شود 3- tools > access9db properties > protection 4- گزینه lock project for viewing را تأیید کنید. و سپس پسوورد خود را در پایین آن پنجره بگذارید

Behnama
یک شنبه 24 تیر 1386, 19:54 عصر
سلام . من از این جواب هم متوجه جواب خودم نشدم ! اگر رمز گذاری انجام شد ، چطور می تونیم کاری کنیم که فایل اکسس با رمز باز بشه ، اما برنامه vb.net که نوشتیم نیازی به رمز نداشته باشه . یعنی چطور می شه کاری کرد که کسی از بیرون برنامه نتونه فایل اکسس رو دستکاری کنه ؟