PDA

View Full Version : تغییر درایور ویندوز 98 به ویندوز xp

senator_aka
سه شنبه 29 اسفند 1385, 12:38 عصر
سلام دوستان.

قبل از هر چیز باید بگم که من متن داخل این تاپیک را عوض کردم چون خیلی از دوستان ظاهر بینانه به موضوع نگاه کرده بودند و اصل موضوع را فراموش کرده بودند گفتم شاید با عوض کردن متن، مشکل دوستان نیز حل شده باشد ؟!!!!!!!!

من بصورت کلی بیان می کنم که چطور و با چه برنامه ای می شود که یک درایور که برای یک قطعه سخت افزاری است را تغییر داد.( به خدا در دفعه قبل هم منظور من از تاپیک این بود و آن فقط یه مثال برای روشن شدن قضیه بود که بیان کرده بودم و هیچ قصدی برای موضوعاتی که دوستان بیان کرده بودند را نداشتم. )

باز هم تنها برای محض مثال بیان می کنم که :

مثلا من یک درایور برای یک قطعه سخت افزاری دارم که در ویندوز 98 کار می کند چطور می شه آن را طوری تغییر داد که در ویندوز XP هم جواب بدهد.و آیا اصلا چنین کاری را می توان کرد یا نه ؟؟؟؟؟؟

امید وارم سؤتفاهم های پیش آمده حل شده باشد.

پیشاپیش از کمکتان ممنون.

Payman62
سه شنبه 29 اسفند 1385, 14:29 عصر
سلام.
این سوال چه ربطی به برنامه نویسی داشت؟
درایور ایکس پی ممکنه با 2000 یکی باشه ولی با 98 فرق میکنه. باید بازم تو نت سرچ کنی درایور جدیدش مخصوص ایکس پی رو پیدا کنی.

mehran8
شنبه 04 فروردین 1386, 13:58 عصر
اینطوری پیش بره فکر کنم یکی بیاد کد تقلب بازی در خواست کنه !!

mehrzad007
شنبه 04 فروردین 1386, 21:10 عصر
هیچ ربطی به این چیزایی که می گید نداره . یه بار پست رو با دقت بخونید .

اینطوری پیش بره فکر کنم یکی بیاد کد تقلب بازی در خواست کنه !!

؟

آیا اصلا چنین کاری را می توان کرد یا نه ؟؟؟؟؟؟
جواب سادش اینه نه! . چرا؟ اولن شما سورس رو نداری که از همه مهمتره . دوما نه میدونی دستگاه چه طوری کار می کنه نه به اندازه کافی از ویندوز سر در می آری . (توهین محسوب نشه منظور بلد نبودن شما نیست ) پس میشه نه ! اما چه طوری درایورهای دستگاهها برای لینوکس توسعه داده میشند پس؟ کارخونه که نمی کنه؟ معمولا اونا از مهندسی معکوس استفاده می کنن و یه درایور جدید مینویسن . که کار سخت و طاقت فرساییه . در کل نوشتن یه درایور کار سختیه . اونم از مدل خیلی ش . اگه دوست داری در این مورد اطلاعاتی کسب کنی در مورد DDK توی سایت مایکروسافت جستجو کن . این یه چیزی مثل SDK خودمونه...

mehran8
یک شنبه 05 فروردین 1386, 15:15 عصر
هیچ ربطی به این چیزایی که می گید نداره . یه بار پست رو با دقت بخونید .

؟

جواب سادش اینه نه! . چرا؟ اولن شما سورس رو نداری که از همه مهمتره . دوما نه میدونی دستگاه چه طوری کار می کنه نه به اندازه کافی از ویندوز سر در می آری . (توهین محسوب نشه منظور بلد نبودن شما نیست ) پس میشه نه ! اما چه طوری درایورهای دستگاهها برای لینوکس توسعه داده میشند پس؟ کارخونه که نمی کنه؟ معمولا اونا از مهندسی معکوس استفاده می کنن و یه درایور جدید مینویسن . که کار سخت و طاقت فرساییه . در کل نوشتن یه درایور کار سختیه . اونم از مدل خیلی ش . اگه دوست داری در این مورد اطلاعاتی کسب کنی در مورد DDK توی سایت مایکروسافت جستجو کن . این یه چیزی مثل SDK خودمونه...

باز هم نظرم همون قبلیه

mehrzad007
یک شنبه 05 فروردین 1386, 22:51 عصر
کسی از شما نظر نخواسته . راه حل خواستن . بلد نیستی حرف نزن . و به قوانین سایت احترام بگذار .