PDA

View Full Version : اتصال به اکسس از راه دور

bigcowboy
پنج شنبه 02 فروردین 1386, 16:20 عصر
من میخوام از یه کامپیوتر خونگی که وصل به اینترنت

به یه بانک اطلاعاتی از نوع اکسس که تو یه سایت قرار داره وصل بشم
اینم کدمه که خطا داره

runtime error 8309.internet server error object/module not found.

کد :

Dim cn As ADODB.Connection
Set cn = New ADODB.Connection
Dim rs As ADODB.Recordset
ConnString = "Provider=MS Remote;Remote Server=http://www.zzz.com/;Remote Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=DB.mdb;Persist Security Info=False"
cn.Open (ConnString)
Set rs = New ADODB.Recordset
SQLquery = "Select * from TT"
rs.Open SQLquery, cn, OpenKeyset, adLockOptimistic
MsgBox (rs.Fields(1
))

mehdi_doraghi
شنبه 29 اردیبهشت 1386, 17:54 عصر
مسافت چقدر است
نوع اتصال را مشخص کن ( کابل - مادون قرمز )

amirhosein
دوشنبه 04 تیر 1386, 08:43 صبح
با RDO کارت راه نمیفته؟

noorsoft
دوشنبه 04 تیر 1386, 09:20 صبح
مسافت چقدر است
نوع اتصال را مشخص کن ( کابل - مادون قرمز )
این موضوع چه ربطی به مسافت داره و همچنین کابل و مادون قرمز

majidghost
دوشنبه 01 مرداد 1386, 22:48 عصر
ربط داره داره

bad_boy_2007
سه شنبه 09 مرداد 1386, 16:35 عصر
من این کار رو تابستون پارسال با شبکه تلفنی انجام دادم ، زبان برنامه نویسی ام هم VB6 بود .
روال کارم اینطور بود که اول کل بانک رو سمت کلاینت کپی میکردم و بعد برای سرچ و هر کار دیگه ای از بانک سمت کلاینت استفاده میکردم (آفلاین) و هنگام اعمال تغییرات در بانک تغییرات رو بصورت عادی روی بانک آنلاین و آفلاین اعمال میکردم ولی خیلی مشکل داشتم مثلا برای ثبت یک فاکتور با 20 قلم داده زمانی که ثبت رو فشار میداد شاید گاهی تا 2 دقیقه هم طول میکشید ، مسافت بین کلاینت و سرور 2 کیلومتر بود . باز هم تا اینجاش مشکلی نبود کسی که نیاز به این برنامه داشت سرعت واسش مهم نبود فقط میخواست این کار با موفقیت انجام بشه (دسترسی به ADSL و لیزد ساین هم نداشت) . سخن کوتاه که بعد از اینکه برنلمه با موفقیت (ظاهرا !) پیاده سازی شد متوجه یک مورد خیلی خیلی ناجور شدم ! یک هفته ای نگذشته ود که دیدم بانکها باز نمیشه ! با اکسس باز کردم و دیدم رکوردی وجود داره که فیلدهای الزامی داره که پر نیست ، تمام مشکل اینجا بود هر کار کردم اکسس این فیلد رو نه تغییر میداد و نه ویرایش میکرد سخن کوتاه اینکه این کاری که میخوای بکنی دردسر زیادی داره ، اگه واقعا نیاز به این کهر داری اول از همه اکیدا توصیه میکنم با .net (به علت توانایی کار با داده های آفلاین) و SQL 2005 (سرعت بالا و قابلیتهای بهتر) بنویسی و برای ثبت اطلاعات از تراکنشها استفاده کنی .