PDA

View Full Version : تازه وارد لطفاٌ در مورد برنامه نویسی فاکس به من هم کمک

edrisi
یک شنبه 24 اسفند 1382, 00:18 صبح
پیشاپیش عید نوروز رو به همه دوستان تبریک میگم
امید وارم سال خوب و پر برکتی رو آغاز کنین.

همنطور که از موضوع معلومه یه تازه وارد هستم .
قبلاٌ ها با FOX 2.6 کار کرده بودم ولی حالا یادم رفته . ولی میخوام دوباره شروع کنم لطفاٌ کمکم کنید.

یه سوالایی راجع به فاکس داشتم اگه میشه راهنماییم کنید. از آقایان عضو ACCESS پرسیدم ولی اونا ندوستن.

میخواستم بدونم با FOX 8 میشه یه دیتا بیس رو طراخی کرد که تو اینترنت روی SERVER کار کنه.

این کارارو.
1- کاربر وقتی صفحه رو باز میکنه یه فرم خالی رو میبینه که پس از پر کردن فرم اطلاعات وارد شده به جدول ریخته بشه.
2 - همین
یعنی کار هایی رو که ASP.NET انجام میده.

راستی چرا کتابی راجع به FOX تحت ویندوز تو بازار پیدا نمیشه.
یه کتاب پیدا کردم او هم راهنمای استفاده از FOX نه آموزش . یه کتابی باشه که این دستور های جدید رو توش نوشته شده باشه. اگه سراغ دارن لطفاٌ بگید به چه عنوانی میشه تو بازار پیدا کرد.
اسم من هم سعید ادریسی ی
ساکن ارومیه.

e-mail : saeed_ed@hotmail.com

kia1349
یک شنبه 24 اسفند 1382, 06:36 صبح
سلام آقا سعید
به جمع ما خوش آمدید
در مورد فاکس منابعی هست که بصورت لاتین و اوریجیناله
در مورد کار شما هم یک فایل اکروبات با حجم تقریبی 7 مگابایت وجود داره که میتونه راهنمای خوبی براتون باشه
اگه فضای مناسبی دارید بگید تا براتون ارسال کنم
در ضمن فاکس 8 امکانات خوبی برای کار با شبکه داره
اون هم یه منابعی داره که میشه در اختیارتون گذاشت فقط بحث محدودیت فضا و ارسال هست

binyaz2003
یک شنبه 24 اسفند 1382, 10:23 صبح
با سلام خدمت آقای ادریسی
اولا به این فوروم خوش آمدید
دوما کار خوبی می کنید که دوباره می خواهید با فاکس کار کنید
سوما در مورد محدودیت فضا برای ارسال برنامه ها باید بگم که پست الکترونیکی نوآور 10 مگا بایت فضا در اختیارتون قرارمیده

ncgg007
سه شنبه 04 بهمن 1384, 12:50 عصر
سلام آقا kia
من قبلا با فاکس 2.6 خیلی کار کردم اما 2-3 ساله اونم استفاده نمی کنم اما الان می خوام ویژوال فاکس شروع کنم میشه راهنما و استادم باشی؟ فقط یکی اگه باشه که کمکم کنه خیلی ممنون خواهم شد.

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 06 بهمن 1384, 17:38 عصر
ببین فاکس رو بیخیال شو بزن تو #c به روح عمم بهتره . دوستان بدشون نیاد من خودم عاشق فاکس هستم ولی خوب محدوده و در خیلی از زمینه ها اذیت می کنه . ولی فوق العاده جالب و سادس . به درد برنامه هایی موخره که خودت بالا سر برنامه باشی ولی اگه بخای پکیج کنی بدی تو بازار دهن کار برش رو صاف می کنه

rezamim
پنج شنبه 06 بهمن 1384, 18:50 عصر
البته بستگی به برنامه نویس داره.
خیلی از برنامه هایی هم که با C و یا زبانهای دیگه نوشته شدن همین خصوصیتی رو که آقای کلاهدوزان گفتند دارند!!!!!!!!!!!!!!!!!

ncgg007
شنبه 08 بهمن 1384, 08:07 صبح
مرسی از راهنمائیتان ولی من الان فقط فرصت کمی دارم و چون قبلا با فاکس 2.6 داس کار کردم می خوام کمکم کنید تا تو ویژوال فاکس راه بیافتم. لطفا

rezaTavak
شنبه 08 بهمن 1384, 08:17 صبح
سلام

خب شما اول یک کتاب از نگارش ۳ فاکس پرو است اون را گیر بیار و بخون بعدش کم کم راه می افتی. اما حداقل برای راه افتادن توی محیط ویندوز ۲ ماهی وقت لازم داری.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 11 بهمن 1384, 17:34 عصر
gorbom adam chiz fahm

rezaTavak
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 08:09 صبح
سلام

دوست عزیز ali_kolahdoozan لطفا به فارسی بنویسید.
(http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=16425)

ncgg007
پنج شنبه 13 بهمن 1384, 10:49 صبح
سلام

خب شما اول یک کتاب از نگارش ۳ فاکس پرو است اون را گیر بیار و بخون بعدش کم کم راه می افتی. اما حداقل برای راه افتادن توی محیط ویندوز ۲ ماهی وقت لازم داری.

سلام ببخشید من آخه هر کجا رفتم نتونستم این کتاب رو پیدا کنم کسی نداره بصورت امانت بهم قرض بده یا بهم بفروشه؟