PDA

View Full Version : فارسی کردن فرم به صورت پیش فرض

hamidafs
جمعه 10 فروردین 1386, 10:26 صبح
با سلام
اگر ممکنه در مورد این که بشه وقتی برنامه رو اجرا می کنیم و داخل یک فرم می ریم پیش فرض فرم فارسی بشه و داخل تمام صفحه فقط فارسی بنویسیم مگه اینکه کاربر خودش بخواد به en تغییر بده
مچکر

omid_Ahmadi
جمعه 10 فروردین 1386, 10:57 صبح
For intLangCounter As Integer = 0 To InputLanguage.InstalledInputLanguages.Count - 1
If InputLanguage.InstalledInputLanguages(intLangCount er).LayoutName = "Farsi" Then
InputLanguage.CurrentInputLanguage = InputLanguage.InstalledInputLanguages(intLangCount er)
End If
Next

hamidafs
جمعه 10 فروردین 1386, 18:22 عصر
مچکر از پاسخ تون
با کد بالا من نمی تونم همون طور که فرم را فارسی می کنم . فرم رو انگلیسی هم بکنم.

InputLanguage.InstalledInputLanguages(intLangCount er).LayoutName = "english

omid_Ahmadi
جمعه 10 فروردین 1386, 19:10 عصر
کدی که در بالا نوشتید اشتباهه، اما با همین کد می تونید زبان رو به انگلیسی هم تغییر بدید، کافیه وقتی دارید توی حلقه می گردید، زبان فارسی رو در یک متغیر و انگلیسی رو در یکی دیگه قرار بدید. بعد، هر کدم رو لازم داشتید در CurrentInputLanguage قرار بدید.

hamidafs
جمعه 10 فروردین 1386, 21:03 عصر
بسیار مچکر

کدی که در بالا نوشتید اشتباهه، اما با همین کد می تونید زبان رو به انگلیسی هم تغییر بدید، کافیه وقتی دارید توی حلقه می گردید، زبان فارسی رو در یک متغیر و انگلیسی رو در یکی دیگه قرار بدید. بعد، هر کدم رو لازم داشتید در CurrentInputLanguage قرار بدید.
ولی همین کار رو انجام می دم با فارسی درست انجام می شه ولی با انگلیسی مشکل دارم دقیقا دو تا باتون در فرم قرار دادم کلمه farsi رو به english تبدیل کردم ولی تبدیلی صورت نمی گیرد

choobin84
شنبه 11 فروردین 1386, 07:04 صبح
برای فارسی کردن

Dim convertToFarsi As New System.Globalization.CultureInfo("fa-ir")
InputLanguage.CurrentInputLanguage = InputLanguage.FromCulture(convertToFarsi)

برای انگلیسی کردن
به جای fa-ir ، این دو تا را قرار بدید en-us

pswin.pooya
شنبه 11 فروردین 1386, 19:49 عصر
اگر از زبون پیش فرض ، همون انگلیسی استفاذه میکنی بجای fa-IR هیچ مقداری رو قرار نده. فکر کنم اینجوری مشکلت حل میشه