PDA

View Full Version : پرینت کردن rdlc بدون پیش نمایش

once4ever
شنبه 11 فروردین 1386, 21:19 عصر
میخوام بتونم از گزارشی که با ms report *.rdlc ساخته شده بدونه پیش نمایش و یا ایجاد یک فایل خارجی پرینت بگیرم.
یه راه هست که از سایت مایکروسافت دیدم ولی اون یک فایل میسازه (چون به یک متفیر stream احتیاج داشت) اما من نمیخوام فایل خارجی ایجاد بشه.
آیا کسی میدونه چجوری از rdlc مستقیما پرینت گرفت؟ یا میشه یک آبجکت از نوع stream دست کرد بدونه اینکه از فایل استفاده کرد؟

آیا با crystal report میشه بدون نمایش و هرچیز دیگه ای . مستقیما به پرینتر ارسال کرد؟

linux
یک شنبه 12 فروردین 1386, 03:07 صبح
میخوام بتونم از گزارشی که با ms report *.rdlc ساخته شده بدونه پیش نمایش و یا ایجاد یک فایل خارجی پرینت بگیرم.
یه راه هست که از سایت مایکروسافت دیدم ولی اون یک فایل میسازه (چون به یک متفیر stream احتیاج داشت) اما من نمیخوام فایل خارجی ایجاد بشه.
آیا کسی میدونه چجوری از rdlc مستقیما پرینت گرفت؟ یا میشه یک آبجکت از نوع stream دست کرد بدونه اینکه از فایل استفاده کرد؟

آیا با crystal report میشه بدون نمایش و هرچیز دیگه ای . مستقیما به پرینتر ارسال کرد؟
اگر مثال ماکروسافت را خوب نگاه کرده باشی یک memorystream میسازه و همه این اتفاقات در حافظه انجام میشه

once4ever
یک شنبه 12 فروردین 1386, 10:14 صبح
اگر مثال ماکروسافت را خوب نگاه کرده باشی یک memorystream میسازه و همه این اتفاقات در حافظه انجام میش
اونیکه من دیدم یک فایل emf میسازه (create)
کدوم مقاله رو شما دیدید؟