PDA

View Full Version : چند مشکل با Data Page

Mahsa Hatefi
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 02:18 صبح
دوستان عزیز و گرامی سلام

چند سوال توی قسمت Page دارم

1- فرض کنیم برنامه و صفحه ایجاد شده را می خواهم بر روی اینترنت قرار دهم . آدرس بصورت UNC چطور و کجا باید داده شود ؟

2- چرا وقتی یک کوری که از چند جدول ساخته شده باشد مبنای یک صفحه قرار گیرد ، نمی توان رکوردی حذف یا اضافه نمود ؟

3- در صفحه ، یک تکست باکس را چگونه می توان محدود کرد تا با کلید Enter به خط بعد نرود و تکست باکس فقط یک خط باشد ؟

4- زمانی که در page یک یا بیشتر level داده شود (اگر بدون level باشد مشکلی نیست) ، dataEntry که true باشد ، جواب نمی دهد و صفحه سفید می آید . مانند یک فرم Bound که وقتی DataEntry =true باشد و جدول خالی از رکورد باشد فرم نیز خالی است

شدیداً گیرم لطفا کمک کنید سپاسگزارم

صبا9841
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 10:55 صبح
فقط ردیف 2 - جایی دیدم که برای بدست آوردن مقدار کوئری در DPA از یک تابع (ماجول استاندارد)استفاده کرده بود

davood-ahmadi
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 11:08 صبح
درمورد سوال 2: بخاطر نوع رابطه شما در کووری ایجاد شده می باشد که نمی توان حذف و یا ایجاد نمود.
در مورد سوال 3: تکست باکس مورد نظر در قسمت EnterKeyBehavior Property شما باید گزینه Default را انتخاب کنید.

Mahsa Hatefi
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 11:57 صبح
دوست عزیز و گرامی جناب آقای davood-ahmadi

این اشکالات من مربوط به Page است و گزینه مربوطه که حضرتعالی اشاره فرمودید مربوط به Forms است و در Page اینطور نیست . به هر حال از شما متشکرم .

دوست گرامی صبای عزیز

میشه به مورد مذکور بیشتر اشاره بفرمایید و اینکه چطور و کجا استفاده بشود ؟

متشکرم

davood-ahmadi
پنج شنبه 16 فروردین 1386, 11:07 صبح
من :اشتباه: کردم. معذرت.

Mahsa Hatefi
جمعه 17 فروردین 1386, 22:24 عصر
با سلام مجدد

بعد از آپلود فایل mdb و data page به هنگام اجرا خطا می گیرد

Data Provider could not be initialized . Not a valid file name

هرچه String connection رو تغییر دادم بازم جواب نداد

لطفا کمک

صبا9841
شنبه 18 فروردین 1386, 08:15 صبح
در مورد امکان حذف و اضافه کردن رکوردها در DPA از جدول یا کوئری باید PK حتماً انتخاب شده باشد

بیشتر:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;291783

Mahsa Hatefi
شنبه 18 فروردین 1386, 16:06 عصر
صبا جان ممنونم از توجهت

این صفحه و چندین صفحه دیگه رو مطالعه کردم ولی مشکلم حل نشده

فعلا مهمترین اشکال توی اتصال به بانک است . می تونم صفحه ی آپلود شده رو به یه بانک روی هارد متصل کنم و جواب هم می دهد . اما می خوام به بانک همراه صفحه که آپلود شده وصل بشم اما ....... خطا پشت خطا . حالا جداول بانک آپلود شده رو نمی شناسه و خطا می ده .

اگه توی اتصال به بانک آپلود شده موردی پیدا کردید ممنون می شم کمکم کنید .

Mahsa Hatefi
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 22:19 عصر
در مورد file connection توی صفحه DAP برای قرار گرفتن روی اینترنت اگه اطلاعاتی دارین لطفا دریغ نفرمایید . متشکرم

صبا9841
پنج شنبه 23 فروردین 1386, 09:15 صبح
http://www.hansenonline.net/Access/index.html