PDA

View Full Version : درخواست کتاب برای راهنمایی ایجاد فروم

منصور بزرگمهر
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 21:01 عصر
با سلام و تبریک سال نو

از مسئولین سایت برنامه نویس درخواست معرفی نرم افزار و کتابهای آموزشی که فروم سایت برنامه نویس را ایجاد کرده است، را دارم، بعلت اینکه خواستار ایجاد یک فروم مشابه فروم فوق الذکر می باشم.
اینجانب به برنامه نویسیSQL- Database و زبان برنامه نویسی VB و ASP آشنا می باشم ولی بالطبع برای ایجاد فرومی مشابه فروم فوق نیاز به ابزار و نرم افزار خاص وجود دارد.

از آقای DelphiAssistant مدیر سایت احتراماً تقاضا دارم که پاسخ اینجانب را بدهد، چرا که حتماً به آن نیاز مبرم دارم، و ایشان اینجانب را راهنمایی کامل نماید.

لطفاً پاسخ خود را علاوه بر اینجا به آدرس ایمیل اینجانب نیز ارسال نماید، ضمناً آدرس ایمیل خود را در ایمیل خود ضمیمه کنید، تا با شما در تماس باشم، و توضیح کامل بدهم، و بدلیل اینکه پروژه بزرگی می باشد، و نیاز به راهنمایی و کمک جنابعالی و همکاران شما احتمالاً می باشد.

پشاپیش از همکاری جنابعالی متشکرم

آدرس ایمیل اینجانب : MANSOOR_BOZORGMEHR@YAHOO.COM.SG

مهدی کرامتی
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 13:05 عصر
چند روز پیش یک کتاب ویژه راه اندازی vBulletin در سایت Amazon.com دیدم، خرید و مطالعه آن کتاب توصیه میشود.

منصور بزرگمهر
پنج شنبه 23 فروردین 1386, 09:30 صبح
جناب آقای DelphiAssistant با سلام مجدد

چندین کتاب نمایش داده، کدام مورد مناسب تر است(کتاب Building Forums With Vbulletin یافته شد، این مورد مناسب میباشد، و طبق گفته این کتاب نیاز به دانستن PHP می باشد.)

لطفاً ایمیل بزنید، (همراه با آدرس ایمیل) توضیحات بسیار بیشتر می باشد.

با تشکر