PDA

View Full Version : ایجاد حساب کاربری

xX_boy
شنبه 18 فروردین 1386, 21:51 عصر
سلام
من میخواهم برای بانک اطلاعاتی ام یک حساب کاربری مثلا در اون کاربر هایی مانند addminisratorکه بتواند کاربر های دیگر رو حذف کنه وبه طور کلی اطلاعات کاربران را تغییر بده و کاربر ساده که نتواند اطلاعات دیگران را تغییر بدهد(مانند ویندوز):قلب: :تشویق: :تشویق: :تشویق:

SYNDROME
شنبه 18 فروردین 1386, 22:29 عصر
با سلام
اگر منظور شما از حساب کاربری همان دسترسیهای کاربران است شما می توانید در تاپیکهای دیگر جستجو کنید.
این سوال ، سوال دیگر دوستان نیز است.

moustafa
یک شنبه 19 فروردین 1386, 01:25 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=38053

davood-ahmadi
یک شنبه 19 فروردین 1386, 09:07 صبح
شما باید با توجه به فرم login ی که برای ورود کاربران تهیه کرده اید می توانید با کد ایجاد کنید.

xX_boy
یک شنبه 19 فروردین 1386, 14:50 عصر
اگر امکان داشته باشه بیشتر کمک کنید لطفا

davood-ahmadi
دوشنبه 20 فروردین 1386, 01:22 صبح
یک فایل نمونه می گذارم . می تونه کمکت کنه. البته یک نمونه ساده برات گذاشتم که بتونی ازش استفاده کنی.

xX_boy
دوشنبه 20 فروردین 1386, 15:30 عصر
توی این فایل ضمیمه ما تونستم حساب کاربری درست کنم اما کاربر هایی که درست کردم
مثلا مهمان وکاربر محدودیت ندارند اگه میشه منو کمک کنی چه جوری محدودیت برای کاربرها را درست کنم

davood-ahmadi
دوشنبه 20 فروردین 1386, 17:23 عصر
توی اون نمونه که آماده کرده بودم همین کار را کرده بودم و ولی اگر شما یک نمونه از کارت را ببینم می تونم کمکت کنم.

moustafa
دوشنبه 20 فروردین 1386, 19:46 عصر
روشهای دستی فوری هک میشه !
با این حال من اینطور پیشنهاد می کنم شما چند منوی سفارشی و اختصاصی برای گروه های مختلف بساز. بسته به نو لاگین کاربر ،هر فرم با منوی مخصوص خود کاربر ظاهر بشه

seeker
سه شنبه 21 فروردین 1386, 16:31 عصر
روشهای دستی فوری هک میشه !

میشه بیشتر توضیح بدین که چرا؟
من فکر میکنم اگه mde باشه امنیتش از یوزر های خود اکسس بیشتره

moustafa
سه شنبه 21 فروردین 1386, 18:10 عصر
میشه بیشتر توضیح بدین که چرا؟
من فکر میکنم اگه mde باشه امنیتش از یوزر های خود اکسس بیشتره
کاربران وپسوردهای اونا که در یه جدول ذخیره شده بسادگی import میشه
و اگه بخوای یه پسورد از طریق کد تعریف کنی با لو رفتن غیر قابل تغیر و غیر انعطاف پذیره

davood-ahmadi
سه شنبه 21 فروردین 1386, 18:13 عصر
البته این کار بستگی به طراحی خود شما دارد که می خواهید کاربران را در دسترسی به فرمها طبقه بندی و یا در دسترسی به اطلاعات طبقه بندی و یا هردو را در برنامه خود پیاده کنید. البته اگر می خواهید حتی برنامه نویسی هم از این کار شما کمتر سر در بیاورد می توانید نام عبور و رمز کاربران را به کدهای اسکی طبق یک الگوریتم خاصی تبدیل کنید و سپس موقعی که خواستید نام کاربری را چک کنید و اجازه عبور بدهید ، آنرا تبدیل کنید به کدهای اصلی. بازم تأکید می کنم بستگی به نوع طراحی شما راههای زیادی است برای رسیدن به خدا !!!.

moustafa
سه شنبه 21 فروردین 1386, 19:15 عصر
داود جان اونم کرک میشه
تو همین سایت نمیدونم تو کدوم انجمن دیدم با چهارتا حالت مختلف بررسی کرده بود که یکیش هم الگوریتم شما بود
حالا شما یه نمونه بذار ببینم

mohammadgij
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 10:22 صبح
آقا مصطفی مگه چیزی هم وجود داره که کرک نشه؟؟؟؟؟؟؟
خب اگه تبدیل به کدهای اسکی بشه و بعد هم هم شیفت گرفته بشه هم MDE بشه خب به راحتیه گذشته امکان دسترسی وجود نداره. ضمن اینکه اگر برنامه ای خواستید که پسورد Workgroup رو بده من دارم پس ترجیحاً از WorkGroup م استفاده نکنید بهتره

moustafa
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 10:32 صبح
آقا مصطفی مگه چیزی هم وجود داره که کرک نشه؟؟؟؟؟؟؟
خب اگه تبدیل به کدهای اسکی بشه و بعد هم هم شیفت گرفته بشه هم MDE بشه خب به راحتیه گذشته امکان دسترسی وجود نداره. ضمن اینکه اگر برنامه ای خواستید که پسورد Workgroup رو بده من دارم پس ترجیحاً از WorkGroup م استفاده نکنید بهتره

نه فدات شم ،حق باشماست
من منظورم مطلق مطلق نیست من برنامه ای دارم که mde رو ریسورس می کنه
فقط کنترل کاربر یه مقدار برام حساس شده که بنوعی به اطلاعات دست پیدا نکنه ولی اصلا خود برنامه مهم نیست مخصوصا که الان بحث باز متن مطرحه

mohammadgij
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 10:37 صبح
دوست عزیز بهتره که همه ما به سمت اکسس پروجکت بریم و از امنیت بالای SQL بهره ببریم. من به عنوان یه دوست کوچیک شما به کسانی که بسیار نگران دسترسی به اطلاعات هستند (که بسیار هم نگرانی به جایی هست)، توصیه می کنم که حتما از SQL استفاده کنند بسیار پر قدرت و ایمن.

xX_boy
چهارشنبه 22 فروردین 1386, 14:50 عصر
دوست عزیز davood-ahmadi مشکل ما را تا حدودی حل شد به خاطر اون فایل ممنون
کار ما که تموم شد کسی با ما کار نداره