PDA

View Full Version : مدیریت برنامه های نصب شده روی ویندوز

CodeMasterX
دوشنبه 20 فروردین 1386, 09:23 صبح
این هم یه برنامه برای مدیریت برنامه های نصب شده روی ویندوز.
این برنامه لیست برنامه های نصب شده رو می گیره و به شما امکان پاک کردن برنامه ها،حذف و ویرایش مقادیر رجیستری برنامه ها و یه سری امکانات دیگه رو به شما می ده.شما می تونید از برنامه گزارش گیری کنید.گزارش ها می تونن نام برنامه ها،نام برنامه ها و رشته حذف رجیستری و یا طلاعات ریز برنامه رو در بر داشته باشن.
یه سیستم دیگه هم به شما امکان میده تا توی این برنامه بتونید از برنامه ای خاص یا از کل برنامه نسخه پشتیبان رجیستری تهیه کنید.میتونید نسخه های پشتیبان تهیه شده رو دوباره مشاهده و اجرا کنید.و یه سری امکانات ریز و کوچیک دیگه مثل قابلیت نصب رمز عبور برای ورود به برنامه.
نظرات و پیشنهادات دریغ نشن دوستان!

CodeMasterX
دوشنبه 20 فروردین 1386, 23:17 عصر
مرسی از استقبال!
کسی هنوز برنامه رو ندیده یا کسی استقبالی نکرده ؟!
یه برنامه هم دارم می نویسم برای تهیه نسخه پشتیبان از درایور های برنامه های نصب شده روی سیستم و یه سری امکانات مشابه با برنامه بالا.

amirhosein
سه شنبه 21 فروردین 1386, 09:24 صبح
ایده جالبیه ان شاالله در کارتون موفق باشین هر چند توی ایران به اینجور کارها توجهی نمی کنن اما یه استاد داشتیم که میگفت الان بیشترین رقمهای بحث آی تی توی امنیت داره جابجا میشه.

__siavash__
جمعه 28 اردیبهشت 1386, 20:11 عصر
سلام
من برنامه تو امروز دیدم !
خیلی خوب بود.:تشویق:
میشه بگی چه قدر روش وقت گذاشتی ؟

CodeMasterX
شنبه 29 اردیبهشت 1386, 03:01 صبح
مرس سیاوش جان.
حدودا 1 هفته.البته برنامه هنوز خیلی جای کار داره، یه نمونه ساده هست نسخه های پیشرفته ترش رو دلم نیومد آپ کنم (چیکار کنم که صادقم!) :D.