PDA

View Full Version : اجرای برنامه اکسس بدون نصب آفیس

ali_bagheri34
دوشنبه 20 فروردین 1386, 18:04 عصر
با سلام دوستان
برنامه اکسسی نوشته ام که می خواهم بدون استفاده از خود آفیس برنامه اجرا شود . (منظورم این است که در کامپیوتر کاربر اکسس را نصب نکنم).

من یک چیزایی درباره اکسس ران تایم شنیدم که می توانیم بخشی از اکسس را بصورت بسیار جزئی نصب کنیم (تحت عنوان Access RunTime)

اگر در این مورد کسی اطلاعاتی دارد مرا راهنمایی نماید
با تشکر
علی

moustafa
دوشنبه 20 فروردین 1386, 19:30 عصر
قسمت اعلانات بخش تاپیکی تحت عنوان :
فهرست دسته بندی مباحث مفید
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=52660

java59
پنج شنبه 23 فروردین 1386, 13:49 عصر
سلام یه برنامه هست که یکی از دوستانم نوشته و در اختیار من هست ولی اجازه ندارم در اختیار شخص دومی قرار بدم . کار این برنامه اینکه هم برنامه نوشته شده رو بدون اکسس اجرا می کنه و هم یک setup می سازه. اگر مایل بودی فایل رو در برام ارسال کن و به از اینکه این تبدیل کردم بهت برگردونم. البته بعد از اینکه تبدیل شد دیگه شما به هیچ چیز آن دسترسی نداری.java59@gmail.com

HAMRAHSOFT.IR
شنبه 25 فروردین 1386, 07:54 صبح
سلام یه برنامه هست که یکی از دوستانم نوشته و در اختیار من هست ولی اجازه ندارم در اختیار شخص دومی قرار بدم . کار این برنامه اینکه هم برنامه نوشته شده رو بدون اکسس اجرا می کنه و هم یک setup می سازه. اگر مایل بودی فایل رو در برام ارسال کن و به از اینکه این تبدیل کردم بهت برگردونم. البته بعد از اینکه تبدیل شد دیگه شما به هیچ چیز آن دسترسی نداری.java59@gmail.com

این برنامه را من دارم هرکی می خواهد آدرس بده تا براش پست کنم البته هزینه پست به عهده خود شماست البته یک مبلغ ناچیزی هم هزنه برنامه که یاد نیست این مطلب را برای تبلیق نمیزارم بلکه جواب دوستمان است

صبا9841
شنبه 25 فروردین 1386, 16:17 عصر
دقیقاً درست میفرمایید آخه تبلیغ خودش یه سری مقررات داره از جمله اینکه یه نمونه (تریال) میدن تا اگر مورد توجه بود ...
ولی خوب دوستان ما حداقل زحمت نام و آدرسش را هم نمیکشند که شامل تبلیغ نشه!